search button

5 медичних серіалів від Надії Хільської

Українська акторка театру та телебачення Надія Хільська виконала одного з провідних персонажів у новому сезоні серіалу «Швидка». Вона втілила лікаря Віталіну, яка щодня рятує життя пацієнтам, що потрапляють до медичного закладу. У дитинстві акторка мріяла стати схожою на свою героїню, однак зараз їй подобається «гратись» у лікаря. Однак, щоб правдоподібно втілити свого персонажа на екрані, Надія Хідьська надихалась популярними серіалами та фільмами про медпрацівників. Якими саме? Акторка поділилась у добірці.

Доктор Хаус

Шоу про геніального лікаря-діагноста Ґреґорі Хауса у виконанні Г'ю Лорі, що одержав за цю роль «Золотий глобус» та премію «Еммі», – це перший серіал, який приходить на думку, коли говоримо про лікарів. Крім цікавих медичних випадків, які мають реальне медичне підґрунтя, у серіалі розкриваються відносини Хауса зі своїми колегами й друзями.

 

Клініка

Серіал присвячений життю та кар'єрі молодих лікарів Джона Доріана (Зак Брафф) та його друга Крістофера Терка (Дональд Фейсон), які тільки-но закінчили навчання і вийшли на роботу. У лікарні вони знаходять нових друзів і труднощі як професійного, так і особистого характеру, які їм необхідно подолати. Якщо хочете заглибитись в медичну тематику, цей серіал для тебе.

 

Червоні браслети

Ремейк однойменного іспанського серіалу, який змінює наш фокус сприйняття лікарні. Дія в серіалі сфокусовано на групу підлітків, які живуть в педіатричному відділенні. Герої, які зовсім не схожі один на одного, створюють власне братство під назвою «Червоні браслети», яке допомагає їм впоратися з усіма труднощами.

 

Лікарня Нікербокер

Реалістичний, моторошний та кривавий серіал від режисера Стівена Содерберга («Трафік», трилогія «Друзі Оушена»). Сюжет розповість глядачу про становлення медицини в Америці. Він перенесе нас до приватної лікарні Нікербокер, провідні лікарі якої намагаються розширити уявлення про хірургію, експериментуючи із новими методами та засобами лікування.

 

Швидка

«Серіал «Швидка» – це безумовна любов! Тут можна знайти все: гумор, любов, драму. А ще в цьому серіалі ми розповідаємо про звичайні будні українських парамедиків».

Вмикайся разом з НЛО TV о 19:00 та дивись останні серії третього сезону серіалу «Швидка». У персонажів шоу ще є чим тебе здивувати!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь