search button

Шибайголова повертається до Marvel. Чи очікувати на появу персонажа у новому фільмі Людина-павук?

Права на популярного персонажа Метта Мердока (Шибайголова) повернулись до студії Marvel, і сьогодні шанувальники провели акцію, закликаючи повернути актора Чарлі Кокса до ролі. Протягом усього дня #SaveDaredevil був серед найбільш обговорюваних тем у Twitter.

Серед вимог фанатів  продовження серіалу з актором на Netflix. Попри прагнення шанувальників, на початку цього року виконавець ролі Шибайголови заявив, що не вірить у четвертий сезон: «У мене немає причин так думати. Але з цинічної точки зору, можливо, я просто намагаюся захиститись».

Нагадаємо, що Netflix купив права на персонажа у Marvel для створення серіалу «Шибайголова», який мав три сезони та був продовжений на четвертий. Однак незабаром стрімінговий сервіс закрив проєкт. Після цього постраждав виконавець головної ролі Чарлі Кокс, який відмовився від інших пропозицій, та Marvel, які були ще два роки зв’язані зобов’язанням з платформою.

Серіал «Шибайголова» відбуваються після подій у фільмі «Месники», а саме нападу інопланетян на Нью-Йорк. Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок використовує свої знання у день, щоб боротись зі злочинністю мирним шляхом, та інші неймовірно посилені відчуття для боротьби на вулицях нічної Пекельної кухні під ім'ям Шибайголова.

Нагадаємо, що персонаж Метта Мердока може з’явитись у новому фільмі про Людину-павука. За яких обставин? Дивись за посиланням.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь