search button

Швидка: Ідеальний день персонажів із команди Артема

На НЛО TV прогримів новий третій сезон серіалу «Швидка». Кожен новий епізод вносить щось своє у розвиток персонажів, однак ми бачимо їх у серіалі лише під час роботи, а що вони роблять у свій вихідний? Розповіли актори «Швидкої».

«Перше, що спадає на думку, це самотність, пиво, закуски та футбол – ідеальний вихідний для Гени. Але цей емоційний штиль у персонажа почався після того, як у дитинстві помер його кролик Олег. Тому не здивуюсь, якщо у свій вихідний Гена приходить в тактильний зоопарк і тіскає кроликів, єнотів і все мохнате, що трапляється йому на шляху. Тіскає і плаче», – пожартував про ідеальний вихідний для парамедика Гени виконавець ролі актору Ярославу Герусу.

Натомість його колега по знімальному майданчику Назар Кошарський вигадав для свого персонажа парамедика Артема дійсно особливий вихідний.

«Ідеально для Артема – весілля з Яною, під час якого президент оголосить, що Артем буде обіймати посаду міністра охорони здоров’я. Однак він все ж відправиться з Яною у медовий місяць на свій острів у Карибському морі».

Якщо вигадка Назара Кошарського, щодо свого персонажа, здійсниться, непереливки будуть в іншого члена їх дружньої команди.

«Для Жоріка ідеальний вихідний, коли в нього немає боргів, крута краля біля нього і повний бак бензину… Ну і трішки готівки для того, щоб заправитись знову».

За таких обставин Жорік у виконанні Іллі Прокопіва може знову влізти у борги, щоб купити весільний подарунок, і втекти на машині з Яною від амбалів, які вимагають повернути борг. Чому б ні? Це наша вигадка. А що сталось насправді з персонажами серіалу «Швидка» у третьому сезоні? Розкажуть нові епізоди у будні о 19:00 на НЛО TV.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь