search button

Швидка: Ідеальний вихідний для персонажів із команди Шульги

На НЛО TV вийшов новий третій сезон серіалу «Швидка» про життя та роботу українських парамедиків. Окрім поповнення акторського складу, сюжет продовження мав багато несподіванок для фанатів шоу. Однак серіал не розповідає про вихідні улюблених персонажів, тому ми запитали у виконавців ролей.

Як провів свій вихідний Ігор Шульга, якого у «Швидкій» зіграв Геннадій Василенко? Усе простіше ніж ти мі собі нафантазувати.

«Ідеальний вихідний Шульги – відсутність людей і присутність алкоголю!», – пожартував виконавець ролі.

«Якби моя Рита мала змогу обирати сама, то впевнена, що вона б сиділа за книжками, вивчаючи нові назви хвороб. Але я дозволю собі пофантазувати та відправлю героїню на ідеальне побачення у її житті», – зазначила виконавиця ролі Рити, акторка Анастасія Іванюк.

У шанувальників не буде сумнівів, як і у виконавця ролі Дена, що це побачення буде з її колегою по роботу.

«Ідеальний вихідний проведений з Ритою за містом. Був би будиночок біля лісу, джакузі з шампанським і шведським масажем. Після такого відпочинку і вставати нікуди не захочеться!», – зазначив актор Сергій Лефор.

Якщо ти проґавив новий сезон «Швидкої», не біда. Вмикай НЛО TV о 19:00 та дивись нові серії!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь