search button

Марк Гемілл з’явився в останньому епізоді «Мандалорця»

Останній епізод популярного серіалу за мотивами космічної опери «Зоряні війни» від Disney Plus «Мандалорець» приголомшив шанувальників, адже у фіналі з’явився Марк Гемілл. Актор відомий завдяки ролі джедай Люка Скайвокера репресував свою роль. Незабаром у Twitter Марк Гемілл пожартував:

«Той факт, що ми змогли тримати мою участь в таємниці протягом року без жодних витоків, є нічим іншим, як дивом. Справжній тріумф для ненависників спойлерів».

В останні хвилини останнього епізоду «Мандалорця» з’явився молодий Люк Скайвокер, на роль якого запросили оригінального актора Марка Гемілла. Це був найемоційніший фінал, на який тільки могли очікувати шанувальники. Дін Джарін (Педро Паскаль) знімає шолом та прощається з малюком Йодою, адже він виконав свою місію – доставив його до джедая Люка Скайвокера.

Другий сезон «Мандалорця» був сповнений посилань на популярних персонажів зі Всесвіту «Зоряних війн». Зокрема у шоу з’явився Боба Фетт та Асока Тано. Детальніше про це за посиланням.

Нагадаємо, що Disney продовжив серіал «Мандалорець» на третій сезон до виходу попереднього.

На НЛО TV повертається улюблене шанувальниками «Зоряних війн» анімаційне шоу «Повстанці», яке має багато знакових моментів розвитку ключових персонажів. Вмикайся разом з нами о 7:30 та заряджайся силою джидая!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь