search button

Серіал «Вікінги» отримав продовження

Після шести сезонів серіал «Вікінги» наприкінці 2020-го року випустив останній епізод. Це стало остаточним прощанням з Бйорном (Александр Людвіг) та Іваром (Алекс Хьох Андерсен), однак Netflix вже працює над продовження. Майбутнім серіалом «Вікінги: Вальхалла» також керуватиме сценарист і продюсер Майкл Герст.

Анонсований в листопаді 2019-го року серіал від Netflix, а не від History Channel, повідає історію через сто років після завершення подій у шоу «Вікінги». Творці нового проєкту зазначають, що він буде «йти за новою хвилею північних воїнів, що завойовують Європу». Майбутній серіал така само як «Вікінги» буде поєднувати історію, міфологію та фантастику.

До серіалу вже приєднався данський актор Кеннет Крістенсен, ісландець Джоханнес Хаукур Йоханнессон, шведка Фріда Густавссон і англієць Девід Оукс. Також з'являться актори Алан Девайн та Боско Гоган, які брали участь в серіалі «Вікінги» (Девайн у другому, а Гоган – п'ятому сезонах).

Шоуранером проєкту «Вікінги: Вальхалла» для Netflix  виступить Майкл Герст («Вікінги», «Тюдори»). Над сценарієм працює Джеб Стюарт («Міцний горішок»).

Дата релізу нового серіалу «Вікінги: Вальхалла» поки не оголошена.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь