search button

5 найкращих зіркових персонажів з «Сімпсонів»

Мало проєктів, що можуть залучити зірок такого ж калібру, як це робить анімаційний мультсеріал «Сімпсони». У шоу беруть участь таланти з A-списку, які втілюють на екрані виняткових персонажів з другого сезону анімаційного мультсеріалу. Після трьох десятиліть, для кожного артиста стало важливим етапом у кар’єрі завітати до Спрінгфілду. Ми зібрали найкращі епізоди з залученням популярних акторів.

Келсі Греммер

Найпам’ятнішою запрошеною зіркою в історії «Сімпсонів» є Келсі Греммер, найбільш відомий завдяки ролі доктора Фрейзера Крейна в американському ситкомі «Фрейзьєр», в образі Боба – незадоволеного колишнього помічника Красті, який вирішив вбити Барта.

Меріл Стріп

Не даремно Меріл Стріп отримала «Оскар» за акторську гру, адже, граючи персонажа в мультсеріалі «Сімпсони», вона поріднилась з ним. Шостий сезон шоу познайомив глядачів в епізоді «Подружка Барта» з Джессікою Лавджой. Цілком можливо, що ти не підозрював про роботу Меріл Стріп над персонажем.

Дастін Гоффман

Персонаж Лізи Сімпсон розкрився, коли її надихнув вчитель містер Бергстром. Другий сезон анімаційного шоу розпочинається з появи «Людини дощу» Дастіна Гоффмана. Актор попрацював над персонажем вчителя, щоб епізод мав як позитивні, так і повчальні моменти.

Гленн Клоуз

Акторка Гленн Клоуз, семиразова номінантка на премію «Оскар», з’явилась у шоу «Сімпсони» в ролі матері Гомера, тобто в одному з найкрасивіших і найсердечніших епізодів. Закінчення серії, коли Гомер сидить на своїй машині, дивлячись на зірки, беззаперечно входить до найсумніших моментів шоу.

Альберт Брукс

З першого сезону анімаційного мультсеріалу Альберт Брукс регулярно грав гостьових персонажів. Він був своєрідним Джоном Гудменом, однак не для шоу «Saturday Night Live», а для «Сімпсонів». Актор та комік озвучив таких легендарних персонажів, як Генка Скорпіона та Бреда Гудмана. Також Альберт Брукс зіграв лиходійку Расса Каргіла у повнометражній стрічці «Сімпсони в кіно».

Дивися улюблені епізоди мультсеріалу «Сімпсони» за участі популярних зірок з А-списку на НЛО TV. Родина Гомера чекає на тебе у будні о 9:30!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь