search button

5 популярних епізодів нового сезону «Швидкої»

На НЛО TV вийшов третій сезон серіалу «Швидка», який продовжив розповідати про українських парамедиків та їх нелегку роботу. Несподівані сюжетні повороти здивували шанувальників. Також з’явився новий головний герой, якого зіграв талановитий актор. Відносини Шульги та Віталіни й Рити та Дена набрали стрімких обертів. Натомість Жорик опиниться у душі разом з чоловіком. У новій добірці від НЛО TV ми зібрали п’ять найпопулярніших, найсмішніших та найкращих епізодів «Швидкої» з третього сезону.

1 епізод, 3-го сезону

Ти не можеш пройти повз першої серії «Швидкої», адже вона задає ритм усьому сезону та презентує нового персонажа. За сюжетом Олександр Сергійович (Андрій Бурим) став новим міністром охорони здоров’я, тоді як його брат Спартак Сергійович (Сергія Петько) зайняв місце головного лікаря.

7 епізод, 3-го сезону

Стрімка зміна подій змушує серце битися швидше. Головний лікар впав у дитинство у прямому сенсі, тоді як Шульга (Геннадій Василенко) відкачав свого бандита-одногрупника. Однак гості з минулого знову з’явились перед вправним парамедиком. Як щодо колишньої у стінах лікарні? Натомість Ден (Сергій Лефор) заступається за Риту (Анастасія Іванюк) і рятує ситуацію.

9 епізод, 3-го сезону

Серія для усіх любителів мультфільму «Смурфики». У епізоді актору Назару Кошарському, який грає прамедика Артема, випало стати доповненням родини милих синіх чоловічків. Він непогано справлявся з цією роллю, тоді як Шульга, почав кампанію проти головного лікаря Спартака, через затримку заробітної плати.

14 епізод, 3-го сезону

Шанувальники пари Рити та Дена надто довго чекали на цей поцілунок у ліфті! На цьому романтичному фоні Спартак підозрює свого племінника у прагненні його вбити та отримати спадок. Однак за дивним збігом обставин саме він рятує головного лікаря від можливої смерті.

15 епізод, 3-го сезону

Серія сповнена неочікуваних поворотів. Таких як весілля Артема. Ні, він не знайшов шлях до серця Яни (Дарина Мельник). Також у приймальному відділенні опиняється пацієнт, в середині якого зібрана уся таблиця Менделєєва. Як таке можливо? Цю головоломку вдалося розгадати кмітливому Шульзі.

Який епізод з третього сезону «Швидкої» сподобався і запам’ятався тобі? Пиши у коментарях

Вмикай НЛО TV у будні о 19:00 та дивись улюблені епізоди серіалу «Швидка». Головні герої знають, як розкачати твій настрій!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь