search button

Зірка серіалу «Касл» може з'явитись у новому шоу «ВандаВіжн»

Новий серіал «ВандаВіжн» має кілька посилань, які натякають на появу у шоу зірки серіалу «Касл» актора Натана Філліона. Він може завітати до кінематографічного Всесвіту Marvel в образі Саймона Вільямса. Персонаж був створений Стеном Лі та дебютував у 1964 році у коміксах про Месників.

Нагадаємо, що під час роботи над другою частиною «Вартових галактики» Джеймс Ганн обрав Натана Філліона, на роль Саймона Вільямса. Режисер зазначив, що він найкраще підходить для цієї ролі. На жаль, Ганн не зміг вписати персонажа безпосередньо в історію. Натомість вони разом із Філіоном створили безліч посилань. Однак це сповільнювало фільм, тому моменти камео були вирізані під час постпродукції.

Однак Marvel може надати шанс зірці серіалів стати частиною нового шоу. У першому ж епізоді «ВандаВіжн» пильні шанувальники помітили посилання на Саймона Вільямса. Враховуючи, що частини нової реальності Багряної відьми формуються її підсвідомістю, це може бути ознакою того, що фанати нарешті побачать Натана Філліона. Також у продовженні «ВандаВіжн» приховане посилання на брата Саймона Вільямса.

Шанувальникам залишається лише, схрестивши пальці, сподіватись, що Натан Філліон з’явиться у «ВандаВіжн», як Марк Гемілл у другому сезоні «Мандалорця». Не тамуй себе в очікуваннях! Вмикай НЛО TV та дивись кримінально-драматичний серіал «Касл» за участі Натана Філліона у будні о 21:10.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь