search button

Що актори «Громади» забрали на згадку зі знімального майданчика?

На НЛО TV стартував новий другий сезон ситкому «Громада», який приголомшив шанувальників новими персонажами та цікавим сюжетним поворотом. Тому не проґав продовження у будні о 18:00. Однак зйомки серіалу уже давно позаду. Що на згадку про роботу над проєктом прихопили зі знімального майданчика виконавці головних ролей?

«У мене залишились шпаргалки, які я досі зберігаю. Але найважливіше, що залишилось зі мною після проєкту – це люди, досвід і спогади!», – зазначила виконавиця ролі Аліси, Юлія Шугар.

Традиційно перед початком зйомок розбивають тарілку, шматочки якої тепер є у Павла Тупікова (Тарас) та Владислави Гаркуши (Ігор).

«Традиційно шматочок тарілки, а також мені подарували мерч ще під час зйомок першого сезону. Кофту тепер носить мій великий плюшевий ведмідь», – наголосила Владислава Гаркуша.

Вдалося прихопити з собою на згадку деякі речі й новачку Богдану Шелудяку.

«Це була не кружка або ручка! Кожного знімального дня нам давали нові шкарпетки, і кілька разів я поїхав у них додому».

Чи хотів би ти отримати мерч з ситкому «Громада»?

Вмикай НЛО TV у будні о 18:00 та дивись дві нові серії 2-го сезону комедійного серіалу «Громада». Якщо проґавив, не біда, адже о 19:00 ти можеш переглянути епізоди на нашому YouTube-каналі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь