search button

«Сімпсони» повернули Марсію Воллес у новому епізоді шоу

Популярна акторка дублювання Марсія Воллес здобула популярність завдяки участі в анімаційному мультсеріалі «Сімпсоні» і роботою над персонажем Едни Крабапель – класного керівника Барта. На жаль, вона несподівано померла у 2013 році. Тому продюсери шоу вирішили, що персонаж Воллес, також піде з життя. Проте Аль Жан заявив, що його завжди хвилювало те, що Марсія Воллес і місіс Крабапель не отримували належного вшанування.

«На жаль, це було дуже дивно. Я не знав, що вона така хвора, аж до того, як це сталось. Тож ми не отримали шансу належним чином попрощатися з нею в шоу. Це невелика спроба зробити це. І, знаєте, ми всі любили її, тому ми хотіли дати їй останній момент на шоу в пам'ять. Ми вважали, що вона найкраща»,прокоментував виконавчий продюсер «Сімпсонів» Аль Жан.

У неділю в 32 сезоні «Сімпсонів» новий епізод «Королева щоденників» вшанував персонажа Едну Крабапель та акторку дубляжу Марсію Воллес. За сюжетом Барт знаходить щоденник своєї класної керівниці та розуміє, як сильно вона вірила в нього – це надихає хлопця. У епізоді шанувальники можуть також почути Марсію Воллес. Голос взятий з попередніх серій шоу.

«Ми розкриваємо трохи більше про місіс Крабапель, про її життя і про те, як почувався персонаж, перед тим, як покинути Спрінгфілд».

Акторка Марсія Воллес померла у віці 70 років. За роботу в анімаційному мультсеріалі «Сімпсони» вона отримала «Еммі» у 1992 році. Останнім епізодом став «Людина, яка багато змінила в собі», що вийшов у ефір у березні 2014 року.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь