Чи повернеться Коте де Пабло у спін-офі «Морської поліції»?

З лютого 2021-го року телеканал CBS веде переговори про спін-оф «Морської поліції», події якого будуть відбуватися на Гаваях. Наразі про кримінальну драму відомо небагато, але вона буде розміщена у тому ж Всесвіті, що й інші серії популярного шоу.
Шанувальники уже припустили, що спеціальні агенти Ентоні Діноззо (Майкл Везерлі) та Зіва Девід (Коте де Пабло) могли б очолити новий підрозділ.
Нагадаємо, що це була найулюбленіша серед фанатів серіалу пара. Наприкінці 17-го сезону «Морської поліції», всі були вражені, дізнавшись, що персонаж Зіви, щоб захистити своїх коханих, прикидається мертвим. Коте де Пабло ненадовго повернулася, щоб допомогти Лерою Гіббсу (Марк Гармон), а потім вилетіти до Парижа, щоб бути з родиною. Оскільки Зіва вже повернулася до «Морської поліції», вболівальники починають вірити, що пара має шанс повернутися у спін-офі. Однак CBS не прокоментували й не спростували цю інформацію.
Остання поява Коте де Пабло відбулася минулого року, коли вона взяла участь у серіалі «Морська поліція». Тож акторка може повернутися до улюбленої франшизи, і очолити власне шоу. Тоді як Майкл Везерлі знімається у комедійно-драматичному серіалі «Булл», однак шоу не продовжене на новий сезон.
Вмикай НЛО TV у будні о 19:00 та дивись улюблені епізоди зі своїми фаворитами з популярного серіалу «Морська поліція: Полювання на вбивць».
Коментарі