search button

Павло Тупіков майже рік не міг повірити, що став батьком

Зірка ситкому «Громада» та серіалу «Суперкопи» Павло Тупіков також хороший чоловік та батько. Разом з дружиною актор та ведучий виховує сина Платона. Однак після появи немовля, хоч Павло активно готувався до цього, він не міг повірити понад рік, що став батьком.

«Ці відчуття складно передати! Ти відчуваєш, що у твоєму житті щось змінилось, і змінилось на краще. Стає більше відповідальності, більше любові, більше досвіду. Я у перші пару місяців, щоб не сказати рік, напевно, взагалі не міг повірити, що став татом. Синочка я довго чекав і дуже хотів», – зазначив Павло Тупіков.

У соціальних мережах актор часто виставляє фото зі спільних вихідних із сином з неймовірно милими підписами.

«Мій хлопчик. Мій син. Чоловік. Найкраще, що коли-небудь траплялось у моєму житті – це зустріч з тобою».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Павел Тупиков (@tupikov_pavel)

Також Павло Тупіков зізнається, що син – викопаний він! «Якось порівнював дитячі фото, там – один в один», – з гордістю наголосив актор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Павел Тупиков (@tupikov_pavel)

З батьківством зіткнувся й один з персонажів Павла Тупікова у новому сезоні серіалу «Суперкопи: Повернення». Передивитись улюблені серії ти можеш у будні на НЛО TV о 14:00.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь