search button

Творець «Сімпсонів» зізнався, що персонажі змінювались у відповідь на критику

Популярний анімаційний мультсеріал «Сімпсони» змінився! Шоу пережило безліч ударів завдяки тому, що творець Метт Ґрейнінґ у недавньому інтерв'ю BBC News зізнався про зміни у відповідь на обурення глядачів та їх критику. Але «Сімпсони» досі залишаються чудовою історією.

Творець Метт Ґрейнінґ визнав перегляд певних ролей у відповідь на критику. З усім тим, анімаційне шоу «Сімпсони» виростило не одне покоління, яке трансформувалось як персонажі популярного шоу.

«Фанатизм і расизм все ще є неймовірною проблемою, і добре нарешті піти у сторону рівності і її зображення»,наголосив Метт Ґрейнінґ  в інтерв’ю BBC.

Досить рано на своєму історичному етапі анімаційний мультсеріал став таким, який шанувальники хотіли б не просто обговорити, а зберегти. Шоу крокує у ногу з сучасністю та навіть заглядає у майбутнє. Усе це завдяки неймовірним цитатам, які стають культовими, ідеальним виступам запрошених гостей та сатирою на повсякденне життя. Якщо ти переглянеш усі сезони «Сімпсонів» від початку до кінця, то помітиш, що ставлення до повсякденних викликів з кожним сезоном мультсеріалу змінюється.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь