search button

Ірина Хоменко та Аня Гресь про те, як поєднують роботу і виховання дітей

Зірки гумористичного шоу «Мамахохотала» Ірина Хоменко та Аня Гресь не лише успішні акторки, а й мами. Виховувати немовлят та активно працювати заради того, щоб діти потім тобою пишались, дуже складно. Як поєднувати роботу, самореалізацію та виховання дітей?

«Легко не легко, але доводиться поєднувати. Іноді я розриваюсь. Хочеться і самореалізації, і залишатися хорошою мамою та бачити свою дитину. Доводиться щось вибирати, розставляти пріоритети та дозувати галузі в залежності від навантаження. Я за те, щоб все поєднувати та розвиватися в різних сферах життя паралельно. Зараз найбільше мені доводиться жертвувати сном. Я намагаюся встигати максимум, тому іноді можу спати лише три години», – зазначила Аня Гресь.

Тоді як її колега по сцені Ірина Хоменко виховує не одну, а вже двох дітей. Попри це, вона намагається стежити за своїм здоров’ям і дозволяє собі виспатись.

«З появою першої дитини я стала працювати вдвічі більше. Мені дуже хотілося, щоб син пишався не тільки професійними досягненнями тата, а й мами. Мені було важко, коли я працювала одночасно на двох проєктах. У одному із відряджень мені подзвонили рідні: «У Дамира температура, ми викликали швидку. Підкажи, на які ліки в нього алергія?». Немає такої мами, яка б в цей момент не думала: «Та пішло воно все під три чорти, я зараз маю бути зі своєю дитиною». Але як тільки дитина одужує, ти знову ідеш на роботу, щоб твій син тобою пишався. Зараз, коли у мене є ще донечка, час летить швидше. Не завжди виходить насолодитися моментами з дітьми, але я намагаюся балансувати. Коли вдома, то проводжу час на умовах дітей», – розповіла Ірина Хоменко.

Вмикай НЛО TV об 11:50 та насолоджуйся найкращими номерами гумористичного шоу «Мамахохотала», серед яких багато сатири на повсякденне життя акторів студії.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь