search button

Анісія Стасевич про нові навички після зйомок в «Екстрасенсі»

На НЛО TV виходить новий комедійний серіал «Екстрасенс», у якому акторка Анісія Стасевич зіграла дивакувату подругу головного героя. Це перша знакова роль, яка принесла багато позитиву, а також нових навичок. Після зйомок у «Екстрасенс» Анісія не боїться, що їй доведеться працювати офіціантом, адже опанувала професію, як її героїня.

«Багатогранність Уни дозволила мені спробувати дуже багато цікавих речей. Я реально відчувала себе офіціанткою, наливала клієнтам пиво і каву, витирала столики. Каталася на кабріолеті, тому що я дочка, на хвилиночку, мультимільйонера, хоч і за сценарієм. Провела складну зміну в оточенні абсолютно різних тварин, тому що Уна любить їх понад усе на світі. А також розбивала пляшки, через невміння моєї героїні професійно з ними обходитись. Це було круто!», – наголосила акторка.

Серіал «Екстрасенс» розповідає про переможця шоу «Битва окультистів» Костянтина Шумейко (Костянтина Олексенко), який заробляє на життя, вдаючи з себе екстрасенса Любомира Мерлана. Сам Костя зневажає все потойбічне і за допомогою логіки, ерудиції та друзів розв'язує проблеми людей, які, на перший погляд, здаються чимось містичним.

Вмикай НЛО TV у будні о 18:00 та дивись нові епізоди комедійного серіалу «Екстрасенс», який розкачає твій настрій. Якщо проґавив, не біда, адже о 19:00 серії будуть доступними на нашому YouTube-каналі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь