search button

Сприймати через призму гумору: Олексій Рева про жарти та повсякденність

Актор та сценарист студії «Мамахохотала» Олексій Рева ще 10 років тому, не міг подумати, що пов’яже своє життя з гумором. Зараз, разом з братом-близнюком, він створює скетчі, виступає соло та докладає руку до створення репертуару «Мамахохотала». Як створюються жарти та як робота впливає на особисте життя?

«Написання гумору – це результат життєвого досвіду. Це не означає, якщо я пишу номер, як чоловік зраджує дружині, то так було насправді. Ні. Мій досвід дозволяє аналізувати нові цінності сімейного життя, та висміювати стереотипи», – наголосив Олексій Рева.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ???? Алексей Рева. Мамахохотала (@aleksey_reva)

Творчий процес, яким би він не був, – нелегка справа. Однак у професії гумориста, повинна бути одна дуже важлива складова, без якої усе зійде нанівець.

«Почуття гумору – це талант: воно або є, або його немає. А ось розуміти гумор і вміти жартувати – можна навчитися. Почуття гумору і розуміння гумору – це дві різні речі. Як на мене, найважливіше навчитись сприймати все з гумором. Вміти жартувати та тонко й уїдливо підмічати певні речі – це необов'язково», – переконаний актор гумористичного шоу «Мамахохотала».

Нагадаємо, ведучі студії «Мамахохотала» Олексій і Ігор Рева передали естафетну паличку своєму колезі. Кому? Дивись за посиланням.

Вмикай НЛО TV у будні об 11:40 та насолоджуйся найкращими номерами від гумористичного шоу «Мамахохотала».

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь