search button

Ми як сіамські близнюки: Тетяна Юрікова про зйомки у серіалі «Громада»

На НЛО TV вийшов новий другий сезон ситкому «Громада» про ініціативну дівчину Алісу (Юлія Шугар), що прагне змінити своє рідне містечко і створити у ньому молодіжний центр. Однак в наших реаліях, гранд, який привезла відповідальна учениця та патріотка, хочуть забрати не чисті на руку. Проте Аліса об’єднується з однодумцями, серед яких і персонаж Тетяни Юрікової – Валентина.

«Ситком «Громада» у моєму житті займає окрему галяву, яку я плекаю. У моїй промові теж повно архаїзмів, як і в мові моєї героїні Валентини Валентинівни Коваль. Чесно кажучи, я навіть не поділяю для себе ці два сезони – вони просто ділять життя «до» і «після»», – зазначила акторка.

З Валентиною глядачі познайомились у першому сезоні серіалу «Громада». Персонаж спочатку представився, як архаїчний, однак у продовженні усе змінилось. Валентина почала апелювати сучасними термінами, наприклад, чайлдфрі (свідома відмова від дітей).

«Таня і Валя, вони як сіамські близнюки, я часто плутала на зйомці наші почуття. Ображалася за свою героїню до сліз... Я завжди дуже близько до серця приймаю все, що відбувається в наших двох паралельних вимірах. Моя героїня не молода, не прекрасне, не сучасна, але абсолютно однозначно гідна всього найкращого! Валентина – позитивний герой. Ми всі живі люди, у кожного є переваги та вади. Важливо, як з ними уживатися, як співіснувати в сучасному, строкатому, недосконалому суспільстві», – описала свою героїню Тетяна Юрікова.

Чи сподобався тобі другий сезон ситкому? Пиши у коментарях.

Якщо ти проґавив другий сезон «Громади», біжи на наш YouTube-канал та дивись продовження захопливої та життєствердної історії.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь