search button

Вигадували, імпровізували, пробували: Актори про зйомки серіалу «Екстрасенс»

Імпровізація у кадрі інколи створює незабутні, ба більше культові моменти у фільмах та серіалах. Їх дуже важко прописати у сценарії, але легко відтворити, коли актор 100% відданий своєму персонажеві. Головні актори нового комедійного серіалу «Екстрасенс» неодноразово зізнавались у «щирій дружбі» зі своїми новими персонажами. Чи вдалось їм створити культовий імпровізаційний момент?

«Цінність нашої роботи полягає у тому, що акторські пропозиції завжди розглядаються. Ми вигадували, імпровізували, пробували різні варіанти. Але при цьому, нас завжди супроводжував режисерський фундамент, на який можна було покластися. Довіра і сумісна творчість акторів та режисера – у  таких умовах імпровізувати хочеться!», – поділилася враженнями від роботи над серіалом акторка Анісія Стасевич.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от НЛО TV – заряджає! (@nlotv)

Натомість її партнери на знімальному майданчику зазначають, що імпровізація повинна бути заздалегідь продумана, а це виходить, лише тоді, коли тебе поглинає персонаж та атмосфера на знімальному майданчику.

«У мене було чітке бачення того, як це можна втілити і я радий, що воно зійшлося з баченням команди та безпосередньо режисера Володимира Рудика. Зрештою він дав мені багато простору для пропозицій та імпровізацій на майданчику, а це, напевно, для кожного актора найбільший кайф і насолода від процесу», – наголосив виконавець головної ролі Костянтин Олексенко.

Насолоджувався процесом і актор Євген Арабаджийський в образі свого персонажа Ігоря: «Я імпровізую завжди, якщо дозволяють і не зупиняють! Без імпровізації нікуди, але пам’ятаю, що найкраща імпровізація – це зазеленіть підготовлена».

Вмикай НЛО TV у будні о 18:00 та дивись, що на імпровізували актори у нових серіях комедійного серіалу «Екстрасенс».

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь