search button

5 найкращих епізодів про Мардж Сімпсон

Анімаційний мультсеріал «Сімпсони» представив глядачам понад 700 епізодів, сюжет яких обертаються навколо родини Гомера, або ж має сатиричний та соціальний контекст. Однак більшість серій зосереджені на одному з провідних персонажів шоу. Ми зібрали п’ять незабутніх епізодів про Мардж Сімпсон.

Втеча Мардж (сезон 5, 6 серія)

По сусідству з Сімпсонами поселяється така собі Рут, яка запрошує Мардж на балет. Несподівано дружина Гомера вбачає у новій знайомій цікаву співрозмовницю. Невинна дружба обертається стріляниною з пістолета по антикварних консервних банках, перегонами від усієї поліції Спрінгфілда на викраденій машині та падінням в ущелину...

Трамвай, на ім'я Мардж (сезон 4, 2 серія)

Мардж у пошуках нового йде на прослуховування та отримує головну роль у п'єсі. Її партнером по спектаклю виявляється Нед Фландерс. Це викликає невдоволення Гомера, що приходить до родинної суперечки. Але врешті-решт, побачивши гру Мардж, яка була віддана своєму персонажеві, Гомер зрозумів свою помилку. Глядачі ж отримала одне з наймиліших закінчень.

Мардж проти монорейки (сезон 4, 12 серія)

Бернс сплачує Спрінгфілду три мільйони доларів за утилізацію токсичних відходів у парку. Мешканці у ратуші збираються, щоб обговорити, як їм слід витратити гроші. Тоді з'являється Лайл Ленлов, що пропонує прокласти монорейку. Мардж проводить невелике розслідування і з'ясовує, що монорельс зроблений з неякісних матеріалів і небезпечний для пасажирів.

Спрінгфілдський зв’язок (сезон 6, 23 серія)

Дружина Гомера вирішує вступити до поліцейської академії, тому в епізоді глядачі спостерігатимуть за новим життям Мардж у ритмі охоронця правопорядку. Спочатку вона отримує задоволення від своєї роботи та виявляє, що їй чудово вдається стояти на варті закону. Але у кінці Мардж доводиться відстежувати своїх друзів та одягнути наручники на Гомера.

Страх літати (сезон 6, 11 серія)

Коли Гомера сприймають за пілота і саджають в кабіну літака, авіакомпанія відплачує йому за непорозуміння безкоштовними повітряними милями. Однак, коли родина вирішила ними скористатись, щоб поїхати у відпустку, Мардж виявляє глибокий страх перед польотом. Причина прихована у дитинстві й епізод розповість дивовижну історію.

Яка серія орієнтована на Мардж у «Сімпсонах» тобі подобається найбільше?

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь