search button

Шульга чи Валєра: Геннадій Василенко про улюбленого персонажа

Зірка серіалів «Дефективи» та «Швидка» актор Геннадій Василенко нещодавно роздумував про ролі, які він зіграв в українських серіалах. Серед найпопулярніших – персонажі Шульга з серіалу «Швидка» та Валєра з ситкому «Дефективи». Який зіграний персонаж для Геннадія Василенка улюблений?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Геннадій Василенко (@artist_aferist)

«Складно відповісти. Кожна роль залишає свої спогади та емоції. Виокремити якусь одну я не можу. Наприклад, останнім часом мої підписники у соціальних мережах запитують: хто мені більше подобається – мій персонаж Шульга з серіалу «Швидка» чи Валєра з «Дефективів»? Я реально не можу відповісти на це запитання. Мабуть, тому, що моя справа грати ролі. А подобаються чи не подобаються вирішувати глядачам», – зазначив актор у нещодавньому інтерв’ю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Геннадій Василенко (@artist_aferist)

Який персонаж у виконанні Геннадія Василенка тобі подобається найбільше?

Вмикай НЛО TV у будні о 15:50 та дивись улюблені серії серіалу «Швидка». Персонаж Геннадія Василенка не лише розповість, як виявити симптоми небезпечної хвороби, а й розкачає твій настрій дивакуватими жартами.

 

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь