search button

Шалені кіновихідні на НЛО TV

Фільм з бюджетом у 350 тисяч доларів був задарма проданий американцям і в кінопрокаті зірвав куш, зробивши Мела Гібсона найвпізнаванішим актором, а режисера – одним з найкращих в Австралії. Згодом Джордж Міллер переїздить до США та створює культову франшизу, у якій є все: драйв, емоції, жорстокість і вірний друг – пес. Вмикайся разом з НЛО TV та поринай у шалений світ хаосу та апокаліпсису.

Скажений Макс – 20 березня, 18:20

Після катастрофи, яка спіткала нашу цивілізацію, все життя зосередилося уздовж незліченних магістралей. Молодий поліцейський Макс, при затриманні, вбиває одного з байкерів. Його товариші мають намір помститися за смерть одного з лідерів. Молодому поліцейському доведеться дуже постаратися, щоб зберегти життя!

Скажений Макс 2: Воїн дороги – 20 березня, 20:10

Страшна енергетична криза паралізувала все навколо. Тепер люди борються не за гроші, а за паливо. Макс наштовхується на поселення зі складами пального. Це невеликий укріплений табір, змучені жителі якого намагаються всіма силами захистити належне їм паливо від банди байкерів. Макс не може дозволити загинути безневинним людям, і він вступає в смертельну сутичку.

Скажений Макс: Під куполом грому – 21 березня, 17:20

Блукаючи по безлюдній пустелі, Макс наштовхується на містечко Бартертаун, в якому править підступна Ентін. Правителька ставить Максу ультиматум, щоб він зміг покинути місто живим, йому доведеться перемогти в рукопашному бою Бластера. Макс виходить на арену і перемагає гіганта, але відмовляється завдати смертельний удар, тоді його засуджують до болісної смерті...

Хеллбой – 21 березня, 19:20

У результаті численних експериментів з пекла в наш світ проникає Демон, за його допомогою німці хочуть змінити хід війни. Але в результаті дій спец підрозділу союзників, наукова база була розгромлена й експеримент невдало завершився. Саме так на Землі залишився маленький демон, який випадково пройшов через відкриті ворота в інший вимір.

Вмикай НЛО TV та заряджайся під час перегляду культових стрічок!

Нагадаємо, що австралійський режисер Джордж Міллер розширює всесвіт «Шаленого Макса» за допомогою фільму-приквелу, заснованого на історії про Імператрицю Фуріоза. Нещодавно кінокомпанія Warner Bros оголосила дату прем’єри. Деталі за посиланням.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь