search button

Зірка серіалу «Екстрасенс» про продовження ситкому

Сьогодні, 12-го березня, в ефір телеканалу НЛО TV виходять фінальні епізоди першого сезону серіалу «Екстрасенс», який познайомив глядача з новими акторами: Костянтином Олексенко та Анісією Стасевич. Чи варто глядачам очікувати на продовження? Натякнув виконавець головної ролі.

«Було багато мрій і планів, але ситуація з пандемією, до того ж графік, на жаль, заважають це втілити. Втім, за цей час я встиг зіграти головну роль у новій виставі, про що мріяв. У цілому, можу назвати для себе 2020 рік дуже вдалим та плідним», – зазначив Костянтин Олексенко, який втілив на екрані екстрасенса Любомира Мерлана.

Нагадаємо, що для театрального актора Костянтина Олексенко, участь у серіалі «Екстрасенс» – це перший телевізійний проєкт. Попри це у виконавця головної ролі залишились лише гарні спогади щодо роботи: «Звичайно найцінніше, що я забрав зі зйомок – знайомство з прекрасними людьми та досвід. Такі моменти не забуваються і викарбовуються у пам’яті на все життя».

Чи хотів би ти побачити продовження комедійного шоу? Пиши у коментарях.

Вмикай НЛО TV сьогодні, 12-го березня, о 18:00 та дивись фінальні епізоди першого сезону  комедійного серіалу «Екстрасенс». Якщо проґавив попередні серії, не біда, ти можеш знайти їх на нашому YouTube-каналі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь