search button

Режисер «Зоряних війн» завітав до Сімпсонів у новому епізоді

Запрошений гість нового анімаційного епізоду «Сімпсонів» зруйнував плани Гомера. Ним виявився режисер та продюсер, який пройшов шлях від серіалу «Зоряний шлях» до нової трилогії «Зоряних війн», Джефрі Джейкоб Абрамс. Дивись, як виглядає його анімаційний двійник, нижче.

У новому епізоді анімаційного мультсеріалу «Сімпсони» Гомер намагається возз'єднати створену у юнацькі роки групу, але Абрамс, який зіграв самого себе, робить це першим. Попри сюжет, який має декілька знакових подорожей у минуле, творці також поглузували з останньої роботи популярного режисера. Зокрема у шоу мали своє камео і BB-8, сферичні дроїди, подібні до тих, що були представлені в останній трилогії «Зоряних війн».

Нагадаємо, що це перша поява Джефрі Джейкоба Абрамса в «Сімпсонах». Популярне шоу до цього мало безліч посилань на кінематографічний всесвіт, створений Джорджем Лукасом. Саме «Зоряні війни» дали боєприпаси родині Сімпсонів, щоб створити неочікувані, а іноді жахливі, ситуації у Спрінгфілді та усьому світі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь