search button

Що допомагає акторам серіалу «Екстрасенс» входити в образ?

На НЛО TV завершився перший сезон комедійного серіалу «Екстрасенс», який повідав глядачам винахідливу історію із життя головного героя Костянтина, який прикидається екстрасенсом Любомиром Мерланом. Чи важко було перевтілитись у персонажа та як актори «входять в образ»? Розповідають виконавці головних ролей ситкому «Екстрасенс».

Костянтин Олексенко (Любомир Мерлан): «Коли як, в залежності від ролі. Буває, слухаю музику, іноді щось можу подивитись, але здебільшого, я мовчу, палю і занурююсь у життя персонажа. Частіше за все, безпосередньо перед дублем чи виставою в театрі, я намагаюсь обмежувати спілкування для максимальної концентрації».

Анісія Стасевич (Уна): «У перервах між сценами я думала про що завгодно та іноді раптово озвучувала це присутнім. У моїй голові була певна послідовність думок, проте для оточення вона була неочевидною. Саме так діє моя героїня».

Євген Арабаджийський (Ігор): «Я намагався жити зі своїм образом завжди, адже так краще його розумієш, відчуваєш і далеко від нього не відходиш. Інколи можна відпустити, а потім не знайти. А якщо в цілому, то, мабуть, зосередженість і найголовніше гарний настрій на знімальному майданчику і в гримерці!».

Якщо проґавив прем’єру комедійного серіалу «Екстрасенс» від НЛО TV, біжи на наш YouTube-канал, та заряджайся порцією позитиву від головних персонажів ситкому.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь