search button

Посилання на «Скаженого Макса» в епізодах «Сімпсонів»

Творці анімаційного мультсеріалу «Сімпсони» часто створювали ексклюзивні моменти в епізодах, для пильних шанувальників шоу. Популярна франшиза «Скажений Макс», перший фільм якої був проданий за безцінь, містила у собі все: драйв від шалених перегонів та цілий спектр емоцій, які переживав кожен глядач разом з головним персонажем. Пережити їх знову можна під час перегляду «Сімпсонів».

Перше посилання на франшизу у шоу можуть помітити лише дуже прискіпливі до деталей глядачі. Сховане воно у шостому сезоні в епізоді «Барт проти Австралії». У моменті зображення розлючених австралійців, ти можеш знайти дорожнього воїна Веза («Скажений Макс 2: Воїн доріг»). Історія персонажа була вирізана з фільму, але у своїй усіченій ролі, він є незабутнім лиходієм.

Другий кивок у бік «Скаженого Макса» відбувся в одинадцятому сезоні шоу і був дуже очевидним. У епізоді «Під куполом помилки», запрошена зірка Мел Гібсон разом з Гомером влаштовують шалені перегони.

20-го березня о 18:20 НЛО TV відправляє у шалену подорож усіх глядачів. Ти опинишся у неймовірному світі трилогії «Скажений Макс», яка зробила Мела Гібсона найвпізнаванішим актором, а режисера – одним з найкращих в Австралії. Вмикайся разом з НЛО TV та поринай у шалений світ хаосу!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь