search button

18 годин роботи: Найкумедніша зміна під час зйомок «Екстрасенса»

На НЛО TV відгримів перший сезон серіалу «Екстрасенс». Комедійна історія про умільця Любомира Мерлана, який знайшов сучасну людську слабкість, зачарувала своїми непередбачуваними епізодами та персонажами. Як же знімали серіал «Екстрасенс»?

«Найдовший знімальний день у нас тривав 18 годин! Під кінець зміни ми всі почали «ламатись» і в якийсь момент істерично сміятись практично з нічого. Загалом наші стандартні зміни в павільйоні тривали 12 годин на день, проте не завжди нам вдавалось встигнути відзняти усе заплановане, і тому було чимало змін по 14-15 годин», – пригадав виконавець головної ролі Костянтин Олексенко.

Його колега по знімальному майданчику Євген Арабаджийський взагалі не помічав, як швидко плине час під час роботи над серіалом.

«Я часу не помічав. Він плинув дуже швидко. Однак помічав мій шлунок, і подавав мені знаки. Отож, якщо я хотів їсти, то зміна затягнулася».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Евгений Арабаджийский (@yevhen_arabadzhyiskyi)

Натомість Анісія Стасевич, що втілила на екрані Уну, пригадала кумедний випадок зі зйомок останніх епізодів «Екстрасенса».

«В останній знімальний день ми з моїм партнером Євгеном не могли завершити дуже довгу зміну, тому що постійно зривались на істеричний сміх з однієї й тієї ж репліки. Ми грали сцену до середини й зривались. Я не знаю скільки було дублів, мені навіть страшно уявити».

Як тобі фінал серіалу «Екстрасенс»? Ділися враженнями від нового серіалу у коментарях.

Якщо проґавив прем’єру, мерщій на наш YouTube-канал! Усі епізоди комедійного-містичного серіалу «Екстрасенс» чекають на тебе!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь