search button

Девід Швіммер зіграв свого двійника у ситкомі «Друзі»

Лише в одного з головних героїв культового ситкому «Друзі» є близнюк, однак група товаришів одного разу натрапила на хлопця, який був схожий, як дві каплі води, на Роса. Його звали Рас і його зіграв таємничий Снаро, який згодом виявився Девідом Швіммером.

Сюжет серіалу «Друзі» приділяв особливу увагу роману між Рейчел (Дженніфер Еністон) та Росом (Девід Швіммер), який не мав нічого подібного зі здоровими відносинами. До того, як вони офіційно стали парою, друзі зустрічалися з різними людьми. Серед численних хлопців Рейчел одного разу з’явився Рас, чоловік дуже схожий на Роса.

Багато років глядачі вірили, що Раса зіграв не Девід Швіммер, однак це був саме він. Сценарист проєкту Девід Крейн навіть пожартував, що Снаро був його хорватським другом. Згодом було підтверджено, що Снаро і Девід Швіммер – це одна людина. Чому ж у титрах зазначене саме це ім’я? Це псевдонім актора, який він використовував час від часу. Звичайно, творці проєкту таким чином підігріли цікавість шанувальників, але цілком очевидно, що Швіммер грає обох персонажів.

Таємниця Снаро – одна з багатьох кумедних залаштункових історій ситкому «Друзі». Хто знає, можливо, новий епізод, який вже незабаром вийде на HBO Max, розкриє більше.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь