search button

Зустріч з улюбленими акторами поза екраном

Що ти скажеш на можливість зустрітися з улюбленими акторами з серіалу «Дефективи» та «Екстрасенс», а також гумористичного шоу «Мамахохотала» поза екраном? Ми не організовуємо івент для глядачів НЛО TV, однак підготували для тебе варіант, як з користю провести вихідні. Твої улюблені актори Володимир Кравчук, Дмитро Соловйов та Костянтин Олексенко не лише знімаються у серіалах та шоу, а й працюють у театрі. Обирай виставу з улюбленцем та вирушай до Київського театру драми і комедії на зустріч.

VIÑO – Костянтин Олексенко

Чим можна заповнити самотність? Келихом вина! Скільки потрібно келихів? Один, два, три… Самотність не зникає, а відчуття алкогольної ейфорії поглинає тебе, але тепер ти боїшся втратити межу. Ковток – крок вперед, ковток – крок назад. Чи існує ідеальна формула, яка здатна знищити самотність назавжди?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Костя Олексенко (@olexa_constantine)

Хлібне перемир’я – Володимир Кравчук

Брати Антон і Толік (Володимир Кравчук) збираються разом у домі дитинства, щоб вирішити, що робити далі, адже померла їх мати. За вікном – світ, але вже без мами. Купа спогадів, бо знайшли старий дипломат, а там – купа фотографій старих і прекрасних. Вони на них щасливі та живі. Тільки но переїхали у свій дім… Однак міст зруйнували. Весь світ залишився «десь там».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Вова Кравчук (@dobruyshtorm)

Ерендіра не хоче вмирати – Дмитро Соловйов

Журналіст, збираючи матеріал для репортажу, знаходить історію 14-річної Ерендіри та її бабці (Дмитро Соловйов), за сумісництвом відомої вдови контрабандиста. Їхній будинок знищила пожежа і найкращий вихід з ситуації – продати цноту онучки. Двісті двадцять песо і тушонка – ось її ціна. Бабця планує розпоряджатись онукою, допоки та не розрахується з боргом.

Вікове обмеження 16+

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Дмитрий Соловьев (@dmitriy.soloviov)

Також ти можеш увімкнути НЛО TV та насолодитися переглядом улюблених серіалів за участі акторів. У будні о 9:15 розкачають твій ранок актори шоу «Мамахохотала». Тоді як хлопці з «Сишишшоу» та «Дефективів» допоможуть пережити ще один день у доброму гуморі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь