search button

Детективні вихідні на НЛО TV з Жаком Клузо та Остіном Паверсом

Кіновихідні на НЛО TV обіцяють бути не лише цікавими, а й веселими. Компанію нашим глядачам складуть неординарні детективи Жак Клузо (Стів Мартін) та Остін Паверс (Майк Маєрс). Вони знають не лише секрети, за допомогою яких можна розв’язати надскладний злочин, а також вміють розкачати настрій.

Рожева пантера – 17 квітня, 19:10

Глядачі познайомляться з інспектором Шарлем Дрейфом, який мріє отримати Орден Почесного легіону. Резонансну справу «Рожевої пантери» він доручає розслідування недотепі Жаку Клузо, щоб відвернути загальну увагу. Сам же таємно зібрав команду найкращих, бажаючи швидко розкрити злочин і отримати довгоочікуваний Орден. Однак Жак Клузо зможе здивувати його!

Рожева пантера 2 – 17 квітня, 21:00

Після блискуче виконаної попередньої місії інспектор Жак Клузо отримує нове завдання. Цього разу йому необхідно розшукати міжнародного викрадача цінностей. Він очолює інтернаціональну команду кращих слідчих. Це призводить до низки безглуздих, смішних і курйозних пригод, в які постійно потрапляють усі, хто пов'язаний з цією справою.

Остін Паверс: Шпигун, який мене звабив – 18 квітня, 19:30

Доктор Зло мріяв про світове панування, але для здійснення своїх планів йому необхідний Остін Паверс – талісман. Для цього лиходій відправляється в 1960-і роки, щоб викрасти «моджо» суперагента і плейбоя Паверса. Смертельної сутички не минути! Суперагент відправляється в погоню, щоб врятувати світ і не спізнитися додому до чаю...

Остін Паверс: Голдмембер – 18 квітня, 21:20

Спецагент Найджел Паверс, батько Остіна Паверса, в 1975 році був викрадений лиходієм Голдмембером, однак син вирішив врятувати його. Він заручається підтримкою свого ворога Доктора Зло і за допомогою його машини часу вирушає в 1975 рік. Згодом він дізнається, що одержимий ідеєю захоплення світу Доктор вступив в змову з мерзенним Голдмембером…

Проведи веселі вихідні у компанії культових кінокомедій та НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь