search button

Дивись шоу Маска на НЛО TV

Шоу, яке з успіхом пройшло в Америці, Британії, Франції, Німеччині, Кореї та інших країнах, нарешті з’явилось на українському телебаченні. Дивись детективне-шоу «Маска» на НЛО TV 1-го та 2-го травня!

«Маска» – музичне шоу, яке є українською адаптацією відомого формату «Masked Singer» компанії «Fremantle». Учасники шоу українські зірки – спортсмени, ведучі, політики, співаки, але їх особистості приховані за масками. Задача глядача – впізнати зірку за маскою, базуючись на вокальних даних. Не хвилюйся, адже на допомогу тобі прийдуть зіркові детективи – Ольга Полякова, NK, DZIDZIO та Андрій Данилко.

Яскраві й незабутні образи, в яких зірки будуть з'являтися на сцені, справжні витвори мистецтва, над якими працює велика команда стилю. Секретність шоу забезпечує спеціальна команда безпеки. Ведучий і знімальна група навіть не здогадуються, хто може ховатися під загадковими костюмами. Тому усі емоції щирі, а напруження не передати словами.

Вмикай НЛО TV 1-го та 2-го травня о 19:00 і насолоджуся найкращим українським шоу, яка розкачає твій настрій та зарядить позитивом!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь