search button

Бойові кіновихідні на НЛО TV

Подорожуй у минуле та майбутнє разом з неймовірними стрічками та НЛО TV. На вихідні ми приготували багато культових стрічок, які ти неодмінно додивишся до кінця, затамувавши подих. Також у тебе є можливість обрати куди ти хочеш вирушити: у минуле разом з Томом Крузом або Оскаром Айзеком, чи у майбутнє з Куртом Расселлом.

Останній самурай – 8 травня, 17:30

Події фільму перенесуть тебе в Японію 70 років XIX століття. Капітан, на ім'я Нейтон Альгрен (Том Круз), шанований військовий офіцер, був найнятий Імператором для створення першої армії сучасного мистецтва ведення бойових дій. Нейтон намагається позбутися стародавніх методів та підлаштуватись до нової політики уряду. Однак йому потрібно буде обрати сторону!

Операція Валькірія – 8 травня, 20:20

Старший офіцер фон Штауффенберг, якого грає Том Круз, втративши в Північній Африці праву руку, ліве око і пару пальців, повертається в столицю Німеччини. Він приєднується до змови проти Гітлера, яку організовують високопоставлені офіцери. Хитрий план під назвою «Валькірія», змусить армію діяла в інтересах змовників…

Операція «Фінал» – 8 травня, 22:30

Адольф Ейхман – співробітник гестапо, який завідував відділом, що відповідав за розв'язання єврейського питання. У 1946 році йому вдалося втекти, але через 15 років ізраїльська розвідка вистежила його. Була зібрана команда спецагентів, які мали вивезти його з країни та доставити до Ізраїлю, де він постане перед судом. Ось тільки, як це зробити?

Зоряна брама – 9 травня, 19:30

Група археологів у 1928 році виявила величезне металеве кільце. Лише на початку 90-х вчені приступили до вивчення артефакту. Молодому єгиптологу Деніелу Джексону вдалося розшифрувати ієрогліфи на кам'яних плитах. Цей пристрій називається Зоряна брама і призначений для телепортації по Всесвіту…

Зоряна піхота-2: Герой Федерації – 9 травня, 21:50

Дія фільму відбувається в далекому майбутньому. Згідно із законами, що діють на Землі, громадянство надається лише після служби в армії. Тим часом над людством нависнула смертельна загроза – полчища гігантських розумних арахнідів з далекої зоряної системи Клендату загрожують Землі, обстрілюючи її метеоритами. Чи вдасться людству успішно відбити атаку?

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь