search button

НЛО TV здобув золото на Promax Awards Europe

Учора, 27 травня, було оголошено переможців премії Promax Awards Europe. Телеканал НЛО TV здобув золото в номінації Radio Spot у розділі «Промотування програми».

«Наша переможна робота – радіоролик, який ми розробили для промотування серіалу «Теорія великого вибуху». За основу ми взяли відому мелодію, яку шанувальники цього серіалу добре знають. Але ми вирішили не йти простим шляхом, тому склали оригінальний текст анонсу і заспівали мелодію самостійно. Спрацювала злагоджена робота копірайтера, звукорежисера та «голосу каналу», який і заспівав пісню. Наша команда промо показала, що рекламний ролик для радіо — це не просто текст і музичний ряд. Це творчість, і це може бути весело і креативно — що і відзначило журі Promax Awards золотою нагородою»,— бренд-менеджер телеканалу НЛО TV Людмила Гмиря.

Promax Awards – одна з ключових подій в медіаіндустрії, де визначаються тренди і демонструються креативні ідеї в галузі розважального маркетингу. Роботи оцінює група професіоналів в галузях просування і маркетингу, за трьома критеріями: загальний творчий підхід, якість продукції і досягнуті маркетингові цілі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь