search button

Кіновихідні: Особлива атмосфера на НЛО TV

Вихідні з НЛО TV сповнені прем’єр! Дивись разом з нами серіал-анталогію «Назустріч пітьмі», а також ми проведемо тебе за лаштунки Євро 2020.

Щосили – 12 червня, 16:30

У Лінкольна (Сильвестр Сталлоне), водія вантажівки, було зовсім інше життя. Однак впливовий батько дружини зробив усе, щоб здихатись від нього. Проте смертельна хвороба дружини знову об’єднує сім’ю. Тепер у них є два тижні, щоб краще пізнати один одного...

Загін «Дельта» – 12 червня, 18:20

Пасажири авіалайнера, що прямував з Афін до Нью-Йорка, навіть не підозрювали про те, що їм доведеться пережити: терористи захопили їхній літак і змінили курс. Для звільнення людей уряд Америки посилає загін спецпідрозділу «Дельта»... Одразу після, дивись продовження о 20:50.

Назустріч пітьмі: Тіло – 12 червня, 23:00

Винахідливий найманий вбивця з цинічним поглядом на сучасне суспільство виявляє, що його робота ускладняється, коли йому доводиться перевозити тіло в ніч на Гелловін. Але всі навколо вважають його доповненням до костюма.

Особлива атмосфера – 13 червня, 14:00

Стрічка вперше розповість про внутрішню кухню підготовки національної збірної України з футболу до виступу на Євро 2020. Головними героями стрічки стануть футболісти та тренерський штаб збірної. Значну роль у стрічці відіграє особлива атмосфера в команді...

Кіборг – 13 червня, 17:40

У XXI столітті процвітає злодійство та хвороби. У цьому безладі лише одна людина знає, як заподіяти вимиранню. Раптом вона зникає... Чи вийде відшукати та врятувати людину, яка зможе врятувати людство?

Американський ніндзя – 13 червня, 19:20

Джо – 18-річний рядовий загону армії США. Його черговим завданням стає супровід військового конвою, на який нападають бандити. В одному зі злочинців він впізнає чорного воїна і починає використовувати оборонну техніку ніндзюцу. Це викликає у командира його загону підозри… Одразу після друга частина о 21:10.

Назустріч пітьмі: Плоть і кров – 13 червня, 23:00

Кімберлі, підліток, яка страждає агорафобією. Вона не виходила з дому після нерозкритого вбивства її матері. Напередодні Дня Подяки вона починає підозрювати, що безпечна гавань дому і її люблячий батько, можуть бути небезпечним міражем.

Крутезні вихідні разом з НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь