search button

Шалені кіновихідні разом з НЛО TV

Цей тиждень сповнений вихідними, тому ми підготували для тебе багато цікавого кіно, яке розкачає твій настрій і допоможе відпочити душею та тілом. У понеділок та вівторок на тебе чекає культова франшиза Матриця, а у суботу та неділю – серія фільмів про Рембо.

Матриця – 23 серпня, 19:00

Талановитий програміст Томас Андерсон веде одноманітне життя, розважаючись, у вільний від роботи час, хакерством під псевдонімом Нео. Але все змінюється, коли він зустрічає чоловіка, на ім'я Морфеус, що пропонує розкрити йому приголомшливу правду про реальний світ. Загадковий друг впевнений, що Нео – обраний, завдання якого врятувати людство від влади машин.

Матриця: Перезавантаження – 23 серпня, 21:35

Морфеус, Триніті та Нео продовжують керувати повстанням людей проти армії Машин. Для того, щоб знищити репресивну систему та експлуатацію, борцям за свободу доведеться вдатися не тільки до арсеналу небезпечної зброї, а й до власних видатних умінь. У пошуках головного комп'ютера, так званого Джерела, Нео належить дізнатися таємниці функціонування Матриці.

Інфоголік – 24 серпня, 17:05

Головний герой фільму молодий менеджер Максим – один із залежних від соцмереж. Весь вільний час він проводить, втупившись в екран смартфона або ноутбука. Героя турбує тільки одне: постійно бути в курсі всіх новин. Цілком поглинутий інформацією, Максим не помічає, що відбувається прямо в нього під носом...

Матриця: Революція – 24 серпня, 21:35

Розігрується найжорстокіша битва. Армія машин намагається знищити Зіон, а його мешканці з останніх сил намагаються протистояти. Чи вдасться їм утримати оборону й не допустити повного вторгнення у місто, поки Нео збирається з думками та силами, щоб покласти край цій війні?

Рембо: Перша кров – 29 серпня, 15:00

Джон Рембо – ветеран В'єтнамської війни, що служив у елітному підрозділі. Дізнавшись про раптову смерть свого бойового товариша, він приходить у тихе провінційне містечко. Там його зустрічає місцевий шериф Вілл Тізлі, який приймає Джона за волоцюгу та відвозить за місто, настирливо рекомендуючи не повертатися в Хоп. Однак Рембо не підкоряється…

Одразу після дивись другу частину о 16:50 та Рембо-3 о 18:50.

Скелелаз – 29 серпня, 20:50

Гейб Вокер – рятувальник та альпініст, який у результаті нещасного випадку втрачає подругу Сару. Він звинувачує себе в смерті дівчини й хоче покінчити з альпінізмом. Але надходить терміновий виклик про те, що потрібна допомога альпіністам, які потрапили в біду. Гейб вирушає на допомогу…

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь