search button

Детективні кіновихідні на НЛО TV

Цими вихідними ми будемо розшукувати літо, яке промайнуло, як один день. У цьому нам допоможуть популярні кіношні детективи: Еро (Мартін Ловренс) і Хенк (Стів Зан), Кріс Вон (Двейн Джонсон) та Ґреґ (Ченнінг Тейтум) і Мортон (Джона Гілл). Ми не впевнені, що наша місія буде успішною, але можемо запевнити, що буде весело.

Національна безпека – 4 вересня, 19:20

Два колишніх поліцейських, Ерл і Хенк, які нині працюють у відділі національної безпеки, волею долі стають напарниками в переслідуванні озброєної банди. У минулому Ерл став винуватцем звільнення Хенка з поліції, тому ці двоє просто ненавидять один одного. Об'єднані однією метою, вони не в змозі прийти до спільної думки з жодного питання.

Широко крокуючи – 4 вересня, 21:00

Стрічка розповість реальну історію сержанта Кріса Вона, який повернувся до рідного міста. Джей Гамільтон, з яким колись добре товаришував Кріс, запрошує його на роботу до свого закладу. Військовий помічає шахрайство. Бажання відновити справедливість призводить до несподіваних наслідків...

Мачо і ботан – 5 вересня, 19:00

Один був суперзіркою в школі, другий – класичним ботаном. Ці кардинально різні хлопці пішли навчатись у поліцейську академію. Свій перший же вихід на патрулювання, хлопці з тріском провалили, і тепер шанси залишитися на цій роботі у них мінімальні. Але вони знаходять джерело постачання наркотиків і знешкоджують його, встигнувши вдосталь повеселитись. Одразу після, дивись другу частину фільму о 21:05.

НЛО TV заряджає!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь