search button

«Прєподи» - прем'єра на телеканалі НЛО TV

13 вересня о 18:10 на НЛО TV відбудеться премєра комедійного серіалу «Прєподи». Щодня в ефірі виходитиме по дві серії нового ситкому.

«Прєподи» – молодіжна комедійна історія про викладачів. Здається, ще вчора Ельвіра, Дарина, Юлія, Артур і Ярослав навчалися, закохувалися, гуляли ночі й дні, готуючись до сесій і заліків і придумували прізвиська прєподам-занудам. А сьогодні самі опинилися за катедрою. Їм важко здаватися серйозними перед студентами, ще важче – робити це перед старшими колегами, тому «прєподи» постійно потрапляють у незручні, часом милі й смішні ситуації. У комерційному училищі з дуже незвичною директоркою вони дадуть жару і змінять погляд на навчальний процес.

«З початком навчального року в Україні на НЛО TV також з’явиться тематичний проєкт. Думаю, глядачам нескладно буде впізнати в героях себе і своїх викладачів, або ж прожити разом з «Прєподами» те, чого в їхні студентські роки не було. Для тих, хто тільки готується стати студентом, наголошу: усі персонажі та історії вигадані, збіги випадкові, але ситком обов’язково подивіться, може стати у пригоді», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У головних ролях «Прєподів»: Ірина Андрєєва (директорка Оксана Іванівна Ковдра), Марія Крушинська (Юлія Писарчук, викладачка психології), Олександр Рудько (Артур Чорний, викладач історії, мови та літератури), Анатоль Фон-Філандра (Ярослав Гупало, викладач права, англійської мови), Тетяна Степченкова (Дарина Сась, викладачка вищої математики та інформатики) та Любляна Фенчак (Ельвіра Хижняк, викладачка основ культури та естетики). Режисерка серіалу – Наталя Пасеницька.

Дивіться серіал «Прєподи» – у будні о 18:10 на телеканалі НЛО TV.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь