search button

Бойові кіновихідні на НЛО TV

 

Крутезні кіновихідні на НЛО TV з Жан-Клодом Ван Дамом – це екстремально, жорстоко, віддано та неперевершено. Не проґав свій улюблений бойовик на НЛО TV!

Нема куди тікати – 18 вересня, 19:30

Сем зі своїм другом Біллі отримують тюремний термін за участь у пограбуванні банку. Під час перевезення в колонію їм вдається влаштувати втечу, але поліцейські вбивають Біллі. Сем же знаходить притулок біля віддаленої ферми, яка належить молодій самотній жінці Клайді Андерсон. Ця зустріч не випадкова, адже Сем затримається на фермі, щоб допомогти жінці відстояти свої права.

Подвійний удар – 18 вересня, 21:30

Злочинці жорстоко розправились з батьками братів-близнюків Алекса й Чеда, яким просто дивом вдалося вижити. Після цієї трагічної події доля розкидала братів по різних континентах. Через 25 років вірний друг їх загиблих батьків влаштовує братам довгоочікувану зустріч. Тепер Чед і Алекс збираються помститись.

Кіборг – 19 вересня, 19:30

Чи вдасться врятувати єдину у світі людину, яка зможе запобігти вимиранню людства? Фільм розповість про Америку XXI століття. У країні процвітає злодійство та хвороби. У цьому безладі одна людина винайшла ліки, щоб усе зупинити. Але раптом вона зникає...

Універсальний солдат 2: Повернення – 19 вересня, 21:10

Люк Деверо працює випробувачем нового виду універсальних солдатів в секретній лабораторії. Управління здійснюється комп'ютером Сетом. Одного разу Сет приймає рішення почати війну з людством, після чого вбиває свого творця, блокує систему й підпорядковує своїм командам універсальних солдатів. Тепер головним завданням стає ліквідація того, хто знає код дезактивації системи, а це – Люк Деверо.

НЛО TV заряджає

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь