search button

Прем’єра на НЛО TV! Інноваційний анімаційний web-серіал «Україна. Історія. І сторіз»

Heroes Entertainment Group, студія «Анімаград» та НЛО TV за підтримки компанії «Епіцентр» та її власного бренду «Пиши Малюй» започатковують новий формат знайомства з історією України!

23 вересня відбудеться прем’єра web-серіалу «Україна. Історія. І сторіз» – 10 трихвилинних епізодів транслюватимуться на youtube-каналі та у соцмережах НЛО TV щочетверга.

Події першого року вивчення шкільного курсу історії України буде викладено у форматі вертикальної анімації, яка ідеально підходить для перегляду на мобільних гаджетах. Жанр серіалу – емуляція мобільної гри-бродилки, в якій головний герой, звичайний 7-класник Петро стартуватиме із рівня «архантроп» і, крізь неоліт, мезоліт і енеоліт, прокачуватиметься до трипільця, зустрічатиме видатних історичних постатей і навіть впливатиме на хід історичних подій.

Іван Букрєєв, директор телеканалу НЛО TV: «Ми, як ніхто, розуміємо, що світ стрімко змінюється, і новим поколінням потрібно пропонувати різні методи навчання. Те, що буде для них цікавим, близьким і зрозумілим. Зараз усе на світі можна загуглити і дізнатися, не випускаючи телефону з рук. А на довгих текстах чи відео важко концентруватися не тільки дітям, а й дорослим. Тому ми спробували стисло і цікаво дати максимум інформації. Це буде своєрідний експеримент, але впевнений, що саме за такими проєктами – майбутнє».

Наталія Гордієнко, авторка ідеї проєкту: «Ми в Heroes жартуємо, що всі секрети світу сховані у книгах – щоб про них ніхто не дізнався. Змусити сучасних школярів щось прочитати – переважно марна справа. Та й чи потрібно змушувати, якщо можна зацікавити?! Формат «Історія. І сторіз» – це в жодному разі не заміна навчального матеріалу, а яскравий тизер до нього, додаткова мотивація відкрити підручник та книжки з історії. А щоб цей «тизер» спрацював, його потрібно викласти у формі та у змісті, максимально звичному та зрозумілому для глядача. Ну, і звичайно, це має бути весело. Дякую команді і партнерам за підтримку і з нетерпінням чекаю на прем’єру!»

Ірина Шинкаренко, маркетинг-директор «Епіцентр»: «У світі, де знання знаходяться на відстані комп’ютерного екрану, методи та підходи до навчання школярів теж мають змінюватися. Сьогоднішнє покоління міленіалів прагне вивчати шкільну програму за допомогою нових технологічних інструментів та діджиталу. Зважаючи на ці тенденції, Епіцентр та наш яскравий комунікаційний бренд «Пиши Малюй», створений для творчості та навчання, підтримали анімаційний web-серіал, який допоможе дітям в сучасний спосіб вивчати історію рідної країни. Впевнені, що і надалі технології та діджиталізація відіграватиме ключову роль у навчанні майбутніх поколінь.

Автори ідеї та продюсери проєкту – Наталія Гордієнко, Павло Черепін.

Формат – Heroes Entertainment Group, http://heroesgroup.online, провідний український розробник інноваційного, креативного та брендованого контенту в ТВ та діджиталі, зокрема, реаліті-шоу «AUTO_ГОЛ», «Людина зі шрамом», «Суперматч» та документального фільму «Особлива Атмосфера».

Технічна реалізація проекту – студія «Анімаград», https://animagrad.com, один з провідних анімаційних продакшенів східної Європи. В портфоліо студії такі успішні проєкти, як «Викрадена принцеса», «Ескімоска» та «Мама поспішає додому».

Партнер проєкту «Україна. Історія. І сторіз» – магазин для творчості та навчання «Пиши. Малюй» мережі ТЦ «Епіцентр». Пропонуємо учням вивчати яскраву історію з «Пиши Малюй»: сам користуйся й іншим даруй!

https://epicentrk.ua/ua/shop/kantstovary

Консультанти проекту – G22. Школа Generation 22 – це унікальна можливість розпочати ХХІІ століття вже сьогодні. Сучасна методика викладання, індивідуальний підхід в поєднанні з  інтерактивними технологіями, вмотивовані учні та атмосфера співробітництва.
http://22generation.com

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь