search button

Кіновихідні з НЛО TV

Джекі Чан може бути різним. Переконайся сам, цими вихідними у компанії крутого кіно за участі актора на НЛО TV!

Закусочна на колесах – 9 жовтня, 16:10

Два енергійних китайців організували в Барселоні пересувну харчевню. Їхній жовтий фургончик дарує людям смачну їжу і чарівний китайсько-іспанський сервіс. Але одного разу всю їхню готівку викрадає хитра сеньйорита Сильвія. Маса найкумедніших ситуацій, божевільні перегони та, як завжди, повний запалу Джекі Чан!

Міський мисливець – 9 жовтня, 18:30

Головний герой невиправний бабій і приватний детектив. До нього приходить газетний магнат, який просить знайти доньку. У результаті з'ясовує, що дівчина, вирушила у круїз на лайнері разом з бандою терористів. Крім того, на борту знаходиться поліцейський офіцер, який полює на бандитів, а ще подружка головного героя. Чи вдасться за таких обставин довести справу до кінця?

Малюк на тридцять мільйонів – 9 жовтня, 20:30

Історія про пригоди злодюжок, яким постійно не щастить. Щоб якось покращити матеріальне становище, їм пропонують вигідну угоду – крадіжку немовляти, за яке заплатять 30 млн доларів. Злочинці ніколи не мали справу з дітьми та не знають, як за ними доглядати та поводитись, та все ж погоджуються...

Поліцейська історія – 10 жовтня, 16:00

Поліція Гонконгу проводить операцію з затримання боса наркомафії. Кевіну доручають охороняти його секретарку, що повинна виступити головним свідком у справі. Але в день суду, дівчина зникає, а проти поліцейського фабрикують справу. Тільки розшукавши дівчину, він зможе повернути своє добре ім'я і зняти з себе підозру в співучасті. Одразу після, о 18:00 дивись другу частину!

Нова поліцейська історія – 10 жовтня, 20:35

Команда інспектора Вінга майже повністю знищена в нерівній сутичці з гангстерами. Поліцейський, що дивом лишився в живих, звинувачує себе в смерті друзів. Новий напарник інспектора, молодий офіцер, допомагає Вінгу повернутись до життя. Разом вони кидають виклик мафії Гонконгу і ступають на шлях помсти, щоб покарати вбивць своїх товаришів.

НЛО TV – заряджає!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь