search button

Теплі Кіновихідні на НЛО TV

За вікном зима, на вулицях холодає, тому наш телеканал НЛО TV приготував для тебе дуже теплі фільми, з якими точно не захочется виходити з дому.

  "Агент Коді Бенкс" - 18 грудня, о 17:00

 15-річний Коді Бенкс пройшов літній табір ЦРУ, який дав йому все необхідне, щоб стати молодшим секретним агентом.  Але коли він отримує своє перше завдання — зблизитися з дочкою вченого Наталі — виявляється, що навчання вартістю 10 мільйонів доларів, що охопило всі подробиці бою та шпигунства, втратило одну деталь: як розмовляти з дівчатами.  Коді отримує пару швидких і дивних уроків, а потім потрапляє до нової школи, де намагається потоваришувати з Наталі.  Нарешті герой опановує необхідну навичку, але в цей момент лиходій викрадає дівчину і відвозить в арктичне таємне лігво.

 "Агент Коді Бенкс 2" - 18 грудня, о 19:00

 Пункт призначення - Лондон: Цього разу Коді належить вирушити до манірної Англії, щоб знайти викрадену секретну наукову розробку, що дозволяє контролювати розум людини.  У Лондоні проводити операцію агенту Коді Бенксу допомагає його новий напарник, дуже невдаха, любить похвалитися всякими шпигунськими штучками, агент Дерек Баум.  Разом напарникам належить дізнатися все про викрадача, розшукати секретну розробку, битися з небезпечним ворогом і не видати себе навколишньому світу.

 "Агент Джонні Інгліш" - 18 грудня, о 21:00

 Один із найбезглуздіших канцелярських працівників Джонні працює в Британських спецслужбах і працює в паперовому відділі.  У цей час підступний француз має намір знищити Велику Британію.  За дивним збігом обставин Агент Джонні Інгліш стає головним фігурантом у цій справі, оскільки інших агентів було вбито.  Цей дивакуватий хлопець завжди мріяв виконувати подібні завдання і тепер доля підносить йому такий шанс.  Він стає останньою надією для своєї країни.

 "Агент Джонні Інгліш: Перезавантаження" - 19 грудня, о 19:00

 Дія фільму розгортається через 8 років після подій попереднього фільму і з того часу кар'єра сера Джонні Інгліша погіршується.  За 5 років до початку фільму його направили із завданням до Мозамбіку, але місія пішла жахливо погано.  З того часу він живе в печері в горах Тибету, ховаючись від усіх через сорому, жалю та звинувачення в провалі місії.  Фільм починається, коли герой перебуває на вкрай низький моральний рівень, поки йому не дають ще один шанс.  Британська розвідка МІ-7 знову потребує його і їй треба повернути агента, щоб той зірвав змову групи кілерів, які планують вбити китайського прем'єр-міністра.

 "Агент Джонні Інгліш 3.0" - 19 грудня, о 21:00

 Коли всі агенти секретної служби Її Величності раптово виходять з ладу, у гру входить запасний варіант.  Зразок англійського стилю та улюбленець фатальних красунь;  король безвихідних ситуацій та зберігач аналогових традицій у цифровому світі, агент Джонні Інгліш – біль та гордість британської розвідки.  Цьому хлопцеві є що збовтувати, і він збовтає не по-дитячому.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь