search button

Святкові кіновихідні на НЛО TV

Наближається Різдво, тому нам всім потрібен гарний настрій на вихідних. Ми хочемо запропонувати тобі добірку крутих фільмів які точно гарно доповнять твоє свято

"Агент Джонні Інгліш" - 25 грудня, о 17:10

Один із найбезглуздіших канцелярських працівників Джонні працює в Британських спецслужбах і працює в паперовому відділі. У цей час підступний француз має намір знищити Велику Британію. За дивним збігом обставин Агент Джонні Інгліш стає головним фігурантом у цій справі, оскільки інших агентів було вбито. Цей дивакуватий хлопець завжди мріяв виконувати подібні завдання і тепер доля підносить йому такий шанс. Він стає останньою надією для своєї країни.

"Агент Джонні Інгліш: Перезавантаження" - 25 грудня, о 19:00

Дія фільму розгортається через 8 років після подій попереднього фільму і з того часу кар'єра сера Джонні Інгліша погіршується. За 5 років до початку фільму його направили із завданням до Мозамбіку, але місія пішла жахливо погано. З того часу він живе в печері в горах Тибету, ховаючись від усіх через сором, жалю та звинувачення в провалі місії. Фільм починається, коли герой перебуває на вкрай низький моральний рівень, поки йому не дають ще один шанс. Британська розвідка МІ-7 знову потребує його і їй треба повернути агента, щоб той зірвав змову групи кілерів, які планують вбити китайського прем'єр-міністра.

"Агент Джонні Інгліш 3.0" - 25 грудня, о 21:00

Коли всі агенти секретної служби Її Величності раптово виходять з ладу, у гру входить запасний варіант. Зразок англійського стилю та улюбленець фатальних красунь; король безвихідних ситуацій та зберігач аналогових традицій у цифровому світі, агент Джонні Інгліш – біль та гордість британської розвідки. Цьому хлопцеві є що збовтувати, і він збовтає не по-дитячому.

“Матриця” - 26 грудня, о 19:00

Фільм зображує майбутнє, в якому реальність, що існує для більшості людей, є насправді симуляція, створена розумними машинами, щоб підпорядкувати та утихомирити людське населення, тоді як тепло та електрична активність їхніх тіл використовуються машинами як джерело енергії. Дізнавшись про це, програміст виявляється втягнутий у повстанську боротьбу проти машин, у яку також залучені інші люди, що звільнилися з «світу снів» і вибралися в реальність.

“Матриця: перезавантаження” - 26 грудня, о 21:50

Фільм оповідає про продовження пригод Нео в ролі визволителя людства з віртуального світу під назвою Матриця. До підземного міста Сіона наближаються машини, тому люди наважуються завдати удару в центр керування ними. В пошуках керівного комп'ютера, так званого Джерела, Нео належить дізнатися таємниці функціонування Матриці.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь