search button

Шалені кіновихідні на НЛО TV

На цих кіновихідних ми пройдемо довгий шлях від міжгалактичних повстань до полювання за наркобаронами в школі. Обіцяємо, буде дуже цікаво!

Субота о 21:00

«ТИХООКЕАНСЬКИЙ РУБІЖ: ПОВСТАННЯ»

Від великої битви між людьми та кайдзю минуло 10 років. Монстри з глибин океану більше не дошкуляють людям, проте роботи над створенням удосконалених єгерів не припинялися. І не даремно, бо кайдзю знову виходять на поверхню. Очолити спротив та стати пілотом кращого з єгерів зможе лише Джейк Пентекост – син Стекера, який керував загоном пілотів єгерів десять років тому...

Субота о 23:10
«ПОЛЕ БИТВИ — ЗЕМЛЯ: САГА»

Сюжет описує повстання землян проти іншопланетних загарбників псайклів через тисячу років після початку окупації. Люди ведуть жалюгідне існування, доки прибульці панують на їх землях. Проте авантюра глави безпеки псайклів дає їм шанс на звільнення й відродження цивілізації.

Неділя о 18:00
«МАЧО І БОТАН»

«Ботан» Шмідт і «мачо» Дженко з дитинства пройшли всі стадії відносин — від ворожнечі в школі до дружби в поліцейській академії. Зірок з неба хлопці не хапають, тому участь в спецпрограмі по боротьбі з наркоторгівлею стає для них шансом проявити себе. Завдяки моложавому вигляду друзі отримали можливість вирушити під прикриттям в старшу школу. Хлопцям потрібно вичислити наркоторговців, не виходячи з «образів», що нагадують про старі конфлікти.

Неділя о 20:10

«МАЧО І БОТАН 2»

Вони повертаються. Шмідт і Дженко на цей раз направлені на секретне завдання в коледж. Хлопцям належить вичислити місцевих дилерів, що поставляють наркотики учням і не тільки. План простий — вивчити обстановку закладу, влитися в колектив, вичислити наркоманів, вийти на дилерів. Але на ділі все виявиться трохи складніше, адже юні студенти теж не такі прості, як здаються. Розслідування заведе головних героїв далеко за межі стін навчального закладу...

Неділя о 22:30
«СВАВІЛЛЯ У СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ»

В школу для важких підлітків приїжджає вчитель з ідеалістичними мріями. Він хоче змінити цих розпущених дітей-хуліганів. Але в процесі так званого навчання, виявляється, що не вчитель вчить дітей, а скоріше вони його. Але вже досвідчений вчитель став не таким безпорадним, тепер його так просто не проведеш.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь