search button

Небезпечні кіновихідні з НЛО TV

Ми зібрали для тебе кращі бойовики.Тому готуйся! Ми забезпечимо тобі багато екшену та адреналіну. 

Субота о 18:20
ОРДЕР НА СМЕРТЬ

Через шістнадцять місяців після вбивства напарника, канадський детектив Луїс Берк отримує завдання проникнути під прикриттям у в'язницю, щоб розслідувати обставини смерті співробітника установи та кількох ув'язнених. Незабаром Берку вдається потоваришувати з іншими засудженими, які викликають допомогу в розслідуванні.Поступово наближаючись до розгадки складної справи, детектив викликає невдоволення могутнього противника, який організовує замах на його життя. Дивом уникнувши смерті, Луїсу вдається відкрити таємницю того, що відбувається у в'язниці.

Субота о 20:10
КІБОРГ

В основі сюжету лежить теорія про надлюдину, яка була створена за допомогою наукових експериментів.Зовні хлопець не відрізнятиметься від звичайної людини. Його тіло буде таким же теплим і м'яким, проте всередині він повністю складатиметься зі сталі. Через його надсили, швидкість, точний погляд, ідеальний слух і бездоганний розум збройні сили та спецслужба Сполучених Штатів Америки захочуть повністю взяти героя під свій контроль. Але ось чи забажає юнак бути іграшкою в чиїхось руках, залишається питанням.

Субота о 22:00
РІЗНИКИ

Дія фільму, знятого за романом Еріка Гарсії, розгортається в недалекому майбутньому, де найціннішим майном стають штучні органи, які продаються в кредит компанією «Union». Ясна річ, що не всі можуть вчасно погасити кредит, і ось тут починається найцікавіше — до боржника приходять спеціально навчені люди — різники, які особливо не церемонячись, мають дістати орган, за який було несплачено ...

Неділя о 18:00
ПОДВІЙНИЙ УДАР

Колись мафія з Гонконгу жорстоко й безжально розправилася з батьками близнят Чеда та Алекса, яких дивом вдалося врятувати під час давньої кривавої перестрілки. Доля розкидала братів по різні боки океану: один виріс у Каліфорнії, другий залишився в Гонконгу.
І от через 25 років завдяки вірному другові їхніх загиблих батьків два брати зустрічаються, щоби примусити винуватців того злочину розкаятися у скоєному…

Неділя о 20:10
НЕМАЄ КУДИ БІГТИ

Сема Гіллена заарештовують за пограбування банку. Коли його перевозять на автобусі до місця ув'язнення, його приятель Біллі допомагає влаштувати втечу. Але Білла вбиває охоронець, а Сему вдається втекти. Він ховається поруч з віддаленою фермою, в якій мешкає молода самотня жінка Клейді Андерсон разом зі своїми двома дітьми: хлопчиком Майком і дівчинкою Брі. Сему вдається потоваришувати з цією сім'єю. Незабаром з'являється скупник землі Данстон і намагається примусити Клайді підписати документи на передачу її ділянки, щоб побудувати тут місце відпочинку. Більш того, Данстон діє з бандитами, а суддя підкуплений ним. І тільки Сем зможе перешкодити його планам і захистити сім'ю.

Неділя о 22:10
КОЗИРНІ ТУЗИ-2: БАЛ СМЕРТІ 

У центрі сюжету нічим непримітний статист з ФБР Волтер Від. Начальство дізнається, що на Волтера готується замах, ніхто не розуміє, навіщо комусь міг здатися звичайний статист, але інформація надійшла і потрібно діяти. Охороняти Волтера береться молодий агент на ім'я Бейкер, який вирішує відвезти хлопця подалі і гарненько його заховати. Але все не так просто, адже за голову звичайного статиста, призначена неймовірно велика сума. Тепер наймані вбивці з усього світу полюють за цією людиною, а він навіть і не підозрює, що він такого зробив. Тепер Бейкеру і іншим захисникам доведеться дуже постаратися, щоб врятувати життя людини.

Неділя о 00:00
КРИВАВИЙ СПОРТ

Військовик Френк Дюкс вирушає в Гонконг на нелегальні міжнародні змагання з бойових мистецтв — Куміте, — щоб вшанувати перемогою свого вчителя — «шидоші» Танака. Але представники американського уряду не хочуть ризикувати таким цінним військовиком як Дюкс, і тому вирушають у Гонконг спинити його.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь