search button

Спекотні кіновихідні на НЛО TV

Весна вже близько, тому спекотно стає не тільки на вулиці. Наш телеканал вже підготував для тебе добірку шалених, кумедних та палких фільмів на ці вихідні.  Обіцяємо, ти точно не змерзнеш!

Субота, 17:50 — «ВСЕ, ЯК ТИ ЗАХОЧЕШ»

Земляни відправляють у космос зонд із зображенням чоловіка і жінки, щоб заявити про себе іншим галактикам. Зображення потрапляє до вищої міжгалактичної ради, яка вирішує перевірити цивілізацію, що досягла рівня космічних польотів, на відповідність істотам вищого розуму. Тест дуже простий - випадковий мешканець землі наділяється надздібностями, а члени ради спостерігають, що візьме гору в ньому: добро чи зло, жадібність або доброта. На роль піддослідного обирають вчителя-невдаху Ніла, якому відводиться всього десять днів на те, щоб направити надзвичайні здібності в мирне русло...

Субота, 19:30 — «ТИПУ КРУТІ ЛЯГАВІ»

Заздрісні поліцейські псують життя своєму удачливому колезі: з великого міста його відправляють служити в дільницю маленького містечка, де він одержує в напарники повного ідіота. Проте саме в такому тандемі головному герою вдається напасти на слід справжнього злочину. 

Субота, 22:00 — «ЗОМБІ НА ІМ'Я ШОН» 

Життя Шона сумне і безпросвітне. Мама пиляє, з подружкою проблеми, на роботі — нічого приємного. Краща частина дня настає ввечері, коли Шон йде в місцевий бар і напивається разом з найкращим другом Едом. Все змінюється, коли мерці раптово вирішують покинути могили і виповзти на світ божий до людей. Нарешті і у невдахи Шона з'явився шанс проявити себе — вольовим зусиллям покинути диван, взяти в руки сокиру і виступити в несподіваній ролі рятівника всього людства!

Субота, 00:00 — «КІНЕЦЬ СВІТУ»

У глибині часів зірки передбачили немовляті страшну долю: вона повинна стати нареченою самого Диявола. І в кінці тисячоліття Сатана повстане з пекла, щоб вступити з нещасною в страшний союз. Якщо це трапиться, на землі наступить царство Зла і людство назавжди зануриться в темряву.

Жахливе пророцтво, в яке боялися повірити, збулося. Князь тьми вирвався з ув'язнення у пошуках своєї нареченої. Час повернув назад, відраховуючи миті до фатального фіналу. Але провісники не врахували одного — того, хто насмілився встати на шляху у всесильного Люцифера, та самому зупинити Апокаліпсис.

Неділя, 18:00 —  «АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИРІГ 3: ВЕСІЛЛЯ»

Йде підготовка до весілля Джима і Мішель. Стіфлер планує бути шафером, і, що більш важливо, бути організатором парубочої вечірки зі стриптизерками. Проте знаючи повадки Стіфлера, ніхто не хоче, щоб той був присутній на весіллі.
Фінч все ще заганяється по різних ритуалах, але цього разу він вже не ганяється за мамою Стіфлера, а полює за молодшою сестрою Мішель, Кеденс - дуже сексуальною красунею, яку також запримітив для себе Стіфлер. І в цей час, як завжди, тато Джима роздає направо-наліво нікому не потрібні поради, які ніхто не хоче чути, тим більше під час підготовки до одного з найкращих днів життя його сина…

Неділя, 20:00 — «АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИРІГ: МУЗИЧНИЙ ТАБІР»

Четверта частина культової комедії. На цей раз в центрі уваги опиняється Метт - молодший брат Стіфлера, який намагається бути у всьому на нього схожим. У покарання за чергову провину Метта відправляють в літній табір, де він буде всіляко «дивачити» в компанії своїх не менш «відірваних» нових знайомих...

Неділя, 22:00 — «АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИРІГ: ДІВЧАТА РУЛЯТЬ»

Енні, Кайла, Мішель і Стефані товаришують з самого дитинства і незабаром на них чекає найважливіша ініціація — випускний зі старшої школи. У кожної з дівчат не складається особисте життя, і вони вирішують виправити це до балу будь-якою ціною. Ось тільки в «прекрасні принци» вони, не змовляючись, обирають одного й того ж хлопця — сина нової директорки. Чи вдасться героїням зберегти свою дружбу та знайти кохання?

Неділя, 00:00 — «АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИРІГ: КНИГА КОХАННЯ» 

Старшокласники Роб, Нейтан і Люб вирішили за всяку ціну добитися дівчат своєї мрії. Вони випадково знаходять легендарну інструкцію зі зваблення, складену попередніми учнями і сховану в шкільній бібліотеці. Але через кілька відсутніх сторінок на друзів чекає маса смішних сюрпризів.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь