search button

«Слава Україні» - благодійний концерт у Варшаві на підтримку України

25 квітня о 20:00 на телеканалі «Україна 24» відбудеться пряма трансляція благодійного концерту «Слава Україні» з Варшави.

Презентувати захід у Польщі будуть український ведучий Олег Білецький (телеканал «Україна 24») та відома польська акторка Малгожата Кожуховська (Małgorzata Kożuchowska).

У рамках благодійного концерту відбудеться збір коштів на підтримку нашої держави, що будуть передані Національному банку України.

«Ми присвячуємо цей концерт жінкам, які перебувають тут, у Польщі, розлучені зі своїми чоловіками, батьками та синами; які потребують підтримки, не лише фінансової, а й духовної та ментальної», – коментує Beata Daszyńska Muzyczka, президенту  Bank Gospodarstwa Krajowego

Учасниками музичного заходу стануть відомі європейські та українські виконавці: Ніна Матвієнко & Вероніка Морська, Себаст`ян Рідель & Cree, Джері Хейл, Юстина Стечковська & Арек Клюсовськи, Антитіла, Грубсон, Юлія Белей, Кася Станкевич & Varius Manx, Пікардійська Терція, Аня Русовіч, Таянна, Анджей Пясечни, Тарабарова, Feel, Номер 482, Юзефіна, Le Voice & Олександр Божик, Аля Трач & Маріен & Вероніка Морська, Малгожата Островська, Probass & Hardi, Кріс Цуговськи, Дарек Малейонек, Go_A, Уршуля, Аліна Паш, Катажина Козлова, Оркестр Адама Штаби.

Також за програмою заходу плануються прямі включення артистів із Києва та Львова.

«Україна 24» - телеканал, що має найбільше міжнародне покриття і користується великою популярністю в Польщі. Ми дякуємо нашим колегам за підтримку та значний внесок для нашої держави. Переконані, що з такою вірою та допомогою - ми обов’язково переможемо.

Не пропустіть благодійний концерт на підтримку нашої держави  на телеканалі «Україна 24» о 20:00.

Ініціатор заходу - Bank Gospodarstwa Krajowego https://www.en.bgk.pl

Номер рахунку: PL91 1130 0007 0080 2394 3520 0002, одержувач переказу: Національний банк України

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь