Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
Олег Маслюк о сиквеле «Инфоголика»

Олег Маслюк о сиквеле «Инфоголика»

29 ноября 2017 17:23

Медианяня пообщалась с актером студии «Мамахохотала» Олегом Маслюком и разузнала кое-что новое о сиквеле «Инфоголика».

 

Зараз на різних стадіях виробництва знаходяться «Інфоголік-2» та «Бурштинові копи». Розкажіть, що і як?

По-перше, мушу уточнити, що я в цих проектах у першу чергу актор. З актора, як ви розумієте починають питати вже на знімальній стадії. Хоча сценарій пишемо всі ми. Зараз дуже активно йде сценарна розробка сіквела «Інфоголіка», знімати плануємо навесні. З «Бурштиновими копами»  вже є затверджена ідея і також активно продовжується сценарна розробка.

 

Тобто зйомки  не почалися ще на жодному з проектів?

Зимою не хочеться знімати ці історії, чекаємо весни та погоди. А поки чекаємо, користуємося нагодою дошліфувати сценарії, допрацювати все.

 

 

В обох проектах центральні ролі виконуєте ви вдвох з Євгеном Яновичем. У цьому є якийсь план зробити з вас зірковий дует?

Ми чоловік та жінка (сміється). Так сталося, що персонажі «Інфоголіка» мають бути ті самі, що були у першому фільмі, бо навряд чи глядачі зрозуміли б, якщо б ми не знялися у продовженні. Чому так склалося на «Копах», я сказати не можу.

Проте можу запевнити, що «Інфоголік» та «Бурштинові копи» - це зовсім інші історії.

 

Зізнайтеся: чи змінився Ваш рівень впізнаваності після «Інфоголіка»?

Це наш перший фільм. Переважно всі, хто його дивився, вже знали про «Мамахохотала», хоча були й прецеденти, коли мене впізнавали тільки по фільму.

 

Можете розказати якісь спойлери вже з «Інфоголік-2»?

Штука другої частини фільму у тому, що частина глядачів завжди хоче спойлерів, а інша частина навпаки – не хоче нічого такого чути. Тому, я не можу нічого розповісти, що там буде у другому фільмі, окрім того, що він буде.

 

Фото: Андрей Полищук

Больше новостей

    Авторизируйтесь ЧТОБЫ ОСТАВЛЯТЬ КОММЕНТАРИИ