search button

Найкращі психологічні тести, які можна пройти в Інтернеті

5 тестів, які реально працюють.

У житті ми часто стаємо перед складним вибором або потрапляємо в круговорот проблем, в ході вирішення яких починаємо сумніватися в собі і своїх почуттях. Для таких випадків існують психологічні онлайн-тести, які допоможуть вам розібратися в собі або навіть вирішити життєву дилему. Однак, як визначити, які тести дійсно заслуговують на увагу, а які — чиста профанація? НЛО TV пропонує тобі 5 найкращих психологічних тестів, які реально працюють.

 

 

 

1. Тест Люшера

 


Цей тест допомагає оцінити психологічний стан через суб'єктивне сприйняття кольору. Все дуже просто: з кількох кольорових прямокутників ви вибираєте спочатку ті, які вам подобаються більше, а потім — які менше. Спеціаліст на основі результатів тесту Люшера зможе дати рекомендації, як уникнути стресу, ну а ви просто заглянете глибше всередину себе.


Пройти тест

 


2. Шкала Бека для оцінки тривожності

 


Тест дозволяє оцінити ступінь вираженості різних фобій, панічних атак і інших тривожних розладів. Результати не надто красномовні. Вони лише скажуть, є у вас причини турбуватися чи ні. Вам потрібно прочитати 21 твердження і вирішити, наскільки вони справедливі для вас.


Пройти тест

 


3. Тест Сонді

 


Тест спрямований на виявлення психологічних відхилень. Він складається з декількох етапів. На кожному з них вам продемонструють портрети, з яких потрібно буде вибрати найменш і найбільш приємні на ваш погляд. Цей спосіб тестування розроблений психіатром Леопольдом Сонді в 1947 році. Лікар зауважив, що в клініці пацієнти ближче спілкувалися з тими, у кого були такі ж захворювання. Зрозуміло, інтернет-тест не поставить вам діагноз — він просто допоможе виявити деякі схильності. Причому в залежності від стану психіки результати будуть різними, так що проходити тест Сонді можна в будь-який незрозумілій ситуації.


Пройти тест

 


4. Діагностика темпераменту за Айзенком

 


Вам потрібно відповісти на 70 питань, щоб з'ясувати, хто ви: холерик, сангвінік, флегматик або меланхолік. Заодно тест визначає рівень екстраверсії, так що ви зможете дізнатися, чи є ви інтровертом або просто тимчасово втомилися від людей.


Пройти тест

 


5. Шкала Цунга для самооцінки депресії

 


Ще один тест, що стосується депресії. Він коротший і простіший для сприйняття, ніж опитувальник Бека. Якщо любите комплексний підхід у всьому і не готові задовольнятися результатами одного тесту, можете поєднувати їх. Автор цього тесту — психіатр Вільям Цунг.


Пройти тест

 


Що стосується розважальних і веселих тестів, їх ти можеш знайти на нашому сайті в спеціальному розділі.

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь