search button

ШОК! НА ЩО ПІШЛИ ВЕДУЧІ «ЧИСТОПЛЮЇВ» У ФІНАЛЬНОМУ ВИПУСКУ

Фінальний епізод програми «Чистоплюї» – такого ти ще не бачив!

Вони довго думали і сумнівалися, чи варто зніматися в такій провокаційній, небезпечній і брудній програмі... Але відважні ведучі Серж Куніцин і Енджі зібралися з духом і вирушили в свинарник, корівник, на смітник, в камін... Загалом, за дев'ять випусків шоу «Чистоплюї» наші ведучі випробували на собі тонну складних і далеко не приємних професій (ми от досі не можемо забути того кнура), а для фінального випуску приготували неабияку інтригу...

IMG_6639

IMG_6679

IMG_6674

Серж і Енджі вирішили не розмінюватися на дрібниці, згадати всі найприємніші процеси, які траплялися їм під час зйомок, і вирушили... знову до корів! Цього разу Сержу доведеться випробувати на собі всі принади техніка з осіменіння корів. Щоправда, радує, що штучного осіменіння;)

До речі, корів ведучим було мало, і вони спробували не розлютити цілий рій бджіл. Чи вдасться Сержу і Енджі вжитися в роль бджолярів і заплідників – дізнаємося вже в цієї суботи о 16:35!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь