search button

5 лякаючих фактів про Північну Корею

Тебе точно буде бомбити

Північна Корея – закрита від усього світу країна, від правил якої іноді волосся стає дибки. Для того, аби не травмувати твій внутрішній світ, ми почнемо з малого і розповімо поки що тільки про 5 фактів, але гарантуємо, що навіть від них тебе буде бомбити.

 

 

1. У Північній Кореї вважають, що вони знайшли лігво єдинорога!

 

Північнокорейські археологи стверджують, що натрапили на місцеве лігво єдинорога, яке знаходиться прямо у столиці країни Пхеньяні. І знаєте у чому #шуткаюмора?! Ці люди знайшли прямокутний камінь з написом – «Лігво Єдинорога», який знаходиться при вході у так зване лігво. Тепер жителі Північної Кореї вважають, що єдиноріг належав прадавньому королю Тонмену – засновнику царства Когурьо, яке існувало з початку І століття до н.е. по середини VII століття н.е. Директор Інституту історії КНДР Чо Хуей Сун підтвердив це припущення, заявивши, що єдиноріг згадується в стародавніх корейських історичних творах і що його лігво на місці сучасного Пхеньяна – теж.

 

 

2. Щоб жити у столиці, потрібно отримати дозвіл від уряду

 

Ось захотілося тобі поїхати підкорювати столицю – ти поїхав. Підкорив чи ні у наслідку – це вже інша історія. А ось у Північній Кореї так не можна. Щоб жити у Пхеньяні, потрібно отримати дозвіл від уряду, і обійти цей закон майже неможливо. Тому багато людей народжуються, живуть і вмирають у маленьких селах, без можливості змінити своє життя.

 

 

3. Батьки школярів повинні купити їм парти

 

Якщо нашим батькам доводиться або доводилося витрачатися на підручники і на штори, то для школярів Північної Кореї потрібні ще й меблі: парти, стільці, тощо.

 

 

4. Чоловіки і жінки можуть робити тільки одну з 28 затверджених зачісок

 

Що вже говорити про нові тренди з кольоровим волоссям або барбершопах, якщо у цій країні навіть стригтися можна тільки за шаблоном. Причому заміжнім жінкам бажано робити короткі стрижки.

 

 

5. Мешканці Північної Кореї ходять на вибори кожні 5 років, хоча у них немає вибору

 

Вся справа у тому, що в бюлетенях зазначено тільки одне ім'я, Карл, тільки одне.

 

 

Більше цікавих фактів про Азію дивись у «Азійському Check-in'і», прем'єра якого відбудеться вже завтра о 9:00 на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь